Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2014 року №275

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2014 року №275

Автор: admin2 от 14-11-2014, 16:27
 (голосів: 0)

Про затвердження детального

плану території земельної ділянки

 

Відповідно до статей 16, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290», враховуючи детальний план території земельної ділянки, яка знаходиться у власності Яніва М.В. та розташована на території Болехівської сільської ради по вул.У.Кравченко (за межами населеного пункту), для дачного будівництва:

1. Затвердити детальний план території під розміщення на земельній ділянці, яка знаходиться у власності Яніва М.В. та розташована на території Болехівської сільської ради по вул. У.Кравченко (за межами населеного пункту), дачних будинків.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації (Ю.Довганич) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua