Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 травня 2013 року №140

Розпорядження голови райдержадміністрації від 21 травня 2013 року №140

Автор: admin от 22-05-2013, 16:52

Про створення інвентаризаційної комісії

 

Керуючись п. 9 ст. 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 18 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 32, 33 Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою перевірки реалізації права дитини на проживання в належних умовах, що сприяють її фізичному та розумовому розвитку:

 

1.Створити комісію для проведення інвентаризації житлового приміщення, яке належить на праві користування або на праві власності дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, та затвердити її склад згідно з додатком.

 

2. Інвентаризаційній комісії (Г. Гайдук):

2.1. До 19 червня 2013 року провести інвентаризацію та оцінку придатності для проживання житла, яке належить на праві користування або на праві власності дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування.

2.2. За результатами роботи інвентаризаційної комісії до 19 червня 2013 року розробити план заходів щодо усунення причин, виявлених під час перевірки, що унеможливлюють повернення до жилих приміщень дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і осіб з їх числа після завершення терміну їх перебування в сімейних формах виховання та закінчення інтернатних закладів.

 

3. Службі у справах дітей райдержадміністрації (О. Солтис) подати до 21 червня 2013 року інформацію про проведену роботу в службу у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

 

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Г. Гайдук.

 

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

 

 

 

Додаток 

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

21 травня 2013 року № 140

 

Склад

комісії для проведення інвентаризації житлового приміщення, яке належить на праві користування або на праві власності дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування

 

 

 

Г. Гайдук

заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

 

О. Солтис

керівник служби у справах дітей райдержадміністрації, заступник голови комісії

 

О. Зінченко

завідувач сектору з питань опіки та піклування, усиновлення, запровадження сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей райдержадміністрації, секретар комісії

 

Члени комісії:

 

 

Я. Петльович

в.о. керівника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

 

Я. Ковтик

керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації

 

В. Перхун

начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Н. Щербанюк

директор Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

 

Примітка: До складу комісії включаються селищні, сільські голови та фахівці соціальної роботи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

 

 

Керівник апарату     О.І. ФІЛІПЕНКО

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua