Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 09 жовтня 2014 року №232

Розпорядження районної державної адміністрації від 09 жовтня 2014 року №232

Автор: admin1 от 10-10-2014, 11:52
 (голосів: 0)

Про затвердження Умов конкурсу

з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Відповідно до статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції:

1. При оголошенні та проведенні конкурсів керуватись Законом України «Про автомобільний транспорт», а також Указом Президента України від 20 травня 2004 року 570/2004 «Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом», постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Затвердити Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 1 та Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 2.

3. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст розпорядження.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

9 жовтня 2014 № 232

 

 

 

УМОВИ

конкурсу з визначення автомобільних перевізників

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Дрогобицького району

 

1 Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року за № 1081 (із змінами та доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Указу Президента України від 20 травня 2004 року 570/2004 «Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями) в частині, що не суперечить Закону України «Про автомобільний транспорт», та визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу і є обов'язковими до виконання конкурсним комітетом та автомобільними перевізниками. Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285.

3. При виконанні перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування перевізником повинно забезпечуватися:

3.1. виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

3.2. дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004;

3.3. здійснення перевезення на маршрутах транспортними засобами, що використовуються на законних підставах;

3.4. виконання вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року № 1310 щодо забезпечення роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування (в межах визначеного об’єкта конкурсу) не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

4. Обов‘язкові умови конкурсу.

4.1. Дотримання перевізником державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення та обов’язкове виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

4.2. Структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування:

4.2.1. пасажиромісткість – відповідно до оголошених умов;

4.2.2. клас – І, ІІ;

4.2.3. технічні та екологічні показники автобусів повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані;

4.2.4. визначені для кожного маршруту кількість автобусів для забезпечення перевезень, режим руху, особливості періодичності виконання перевезень (сезонний, у певні дні тижня, щоденний тощо).

4.3. Виконання вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 року № 1310 щодо забезпечення роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування (в межах визначеного об’єкта конкурсу) не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями або підтверджені наміри щодо придбання терміном до двох місяців транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями;

4.4. Дотримання складу об’єкту.

5. Додатковою умовою конкурсу є наявність GPS-модулів, або угоди у формі заяви довільної форми щодо зобов’язання обов‘язкового встановлення GPS-модулів на транспортні засоби (автобуси), які будуть використовуватися на маршруті, що є об‘єктом конкурсу, з подальшим підключенням до єдиного реєстру.

6. Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений порядком, затвердженим Постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081 ( із змінами та доповненнями).

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника–претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

7. Розмір плати за участь у конкурсі встановлюється в розмірі 0 грн.

8. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.

9. У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

10. Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п'яти років.

11. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

12. Автомобільний перевізник-переможець конкурсу повинен самостійно забезпечувати перевезення.

 

 

Заступник голови Г.Гайдук

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua