Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 серпня 2014 року №165

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 серпня 2014 року №165

Автор: admin2 от 14-08-2014, 12:53
 (голосів: 0)

Про проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка – підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України»

 

На виконання Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», враховуючи Указ Президента України від 05.10.1998 № 1110 «Про День підприємця» та на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 29 липня 2014 року №329/0/5-14 "Про проведення обласних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Львівщини», «Найуспішніша жінка – підприємець Львівщини», «Найуспішніший молодий підприємець Львівщини» та «Краще мале підприємство Львівщини – меценат військових підрозділів України» з метою активізації розвитку підприємництва, відзначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району:

1. Утворити організаційний комітет для проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України» (далі організаційний комітет) та затвердити його склад згідно з додатком.

2. Затвердити:

2.1. Положення про організаційний комітет з проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України», що додається.

2.2. Положення про порядок проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України», що додається.

3. Організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення районного конкурсу здійснює організаційний комітет.

4. Організаційному комітетові з проведення районних конкурсів, сільським, селищним головам :

4.1. Здійснити організаційні заходи щодо пропагування районного конкурсу на відповідній територіально-адміністративній одиниці.

4.2. Забезпечити своєчасне подання необхідних матеріалів організаційному комітетові.

5. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації (Л.С.Луців) забезпечити висвітлення проведення районних конкурсів у засобах масової інформації.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

8 серпня 2014 № 165

Склад

організаційного комітету з проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України»

 

 

РУДНИЦЬКИЙ
Степан Віталійович

 • перший заступник голови районної державної адміністрації, голова організаційного комітету

СТАРІНЩАК
Богдан Іванович

 • голова постійної комісії районної ради з питань підприємництва, торгівлі, туризму і рекреації, заступник голови організаційного комітету (за згодою)

ХОМИН

Наталія Василівна

 • головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості районної державної адміністрації, секретар організаційного комітетуЧлени організаційного комітету:

 

КОВТИК

Ярослава Миколаївна

 • керівник відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості районної державної адміністрації

КЕБЗА

Зеновій Михайлович

 • керівник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації

ПЕРХУН

Віталій Ігорович

 • начальник фінансового управління районної державної адміністрації

ЧАПЛЯ

Галина Теодорівна

 • керівник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

Дмитрів

Андрій Васильович

 • провідний спеціаліст юридичного сектору апарату районної державної адміністрації

Буга

Осип Степанович

 • директор відпочинкової зони "Діброва" (за згодою )

Кравець
Михайло Михайлович • голова постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики (за згодою)

Калапунь

Валерій Михайлович

 • голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу (за згодою)

ЯНЕВИЧ

Любов Андріївна

 • начальник управління Пенсійного фонду України в м.Дрогобич та Дрогобицькому районі (за згодою)

СКОРОПАд

Віталій Орестович

 • заступник начальника Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції (за згодою)

Коваль

Степан Іванович

 • голова Асоціації сільських, селищних рад Дрогобицького району (за згодою)

ДОРОш

Олег Йосипович

 • голова ГО "Асоціація місцевого розвитку Дрогобиччини" (за згодою)

Янишин

Ярослав Михайлович

 • голова ГО "Асоціація селянсько-фермерських господарств Дрогобицького району" (за згодою)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної державної адміністрації

8 серпня 2014 № 165

 

 

Положення

про організаційний комітет з проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України»

1. Загальні положення

 1. Організаційний комітет з проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України» (надалі – оргкомітет) утворений для здійснення організаційних заходів та з метою визначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району.

 2. Оргкомітет у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови районної державної адміністрації, а також цим Положенням.

 3. До складу оргкомітету можуть входити керівники територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, контролюючих органів, інспекцій, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, незалежні експерти, провідні вчені, фахівці-практики.

 4. Положення про оргкомітет та персональний склад оргкомітету затверджуються розпорядженням голови районної державної адміністрації.

2. Мета та основні завдання оргкомітету

 1.  
  1. Метою діяльності оргкомітету є проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України» на засадах відкритості і прозорості та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності району.

  2. Основними завданнями оргкомітету є:

   1. Організація проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України», підведення їх підсумків;

   2. Координація діяльності органів виконавчої влади, об’єднань підприємців та профспілок з проведення районних конкурсів;

   3. Підвищення зацікавленості населення у започаткуванні та веденні підприємницької діяльності;

   4. Сприяння максимальній самореалізації молоді до підприємницької діяльності.

3. Повноваження оргкомітету

3.1. Оргкомітет відповідно до покладених на нього завдань:

3.1.1. Розглядає та готує пропозиції щодо проведення нагородження переможців районного конкурсу;

3.1.2. Готує проекти актів районної державної адміністрації з питань підведення підсумків конкурсу, а у разі потреби – проекти відповідних доручень;

3.1.3. Здійснює аналіз основних показників діяльності суб’єктів підприємництва, які взяли участь в районних конкурсах;

3.1.4. Готує пропозиції для нагородження суб’єктів малого підприємництва з числа переможців конкурсу.

3.2. Оргкомітет для виконання своїх завдань має право:

3.2.1. Приймати рішення з питань, що належать до його компетенції;

3.2.2. Розглядати із територіальними управліннями центральних органів виконавчої влади, структурними підрозділами районної державної адміністрації, об’єднаннями підприємців, сільськими, селищними радами питання, що виникають під час організації та проведення конкурсів;

3.2.3. Одержувати необхідну інформацію від територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільських, селищних рад з питань, що стосуються проведення районних конкурсів;

3.2.4. Залучати до роботи з питань організації та проведення конкурсів представників зацікавлених територіальних управлінь центральних органів виконавчої влади, структурних підрозділів районної державної адміністрації, громадські організації підприємців, сільські, селищні ради.

3.2.5. Брати участь у розгляді місцевими органами виконавчої влади питань розвитку підприємництва та реалізації державної регуляторної політики.

4. Організація діяльності та функціонування оргкомітету

 1. Склад оргкомітету затверджується розпорядженням голови районної державної адміністрації.

 2. До складу оргкомітету входять голова, заступник голови, секретар та члени оргкомітету.

 3. Рішення оргкомітету приймається більшістю голосів його членів.

 4. Оргкомітет проводить свою діяльність на основі принципу гласності та з урахуванням громадської думки.

 5. Організаційне забезпечення роботи оргкомітету здійснює відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості районної державної адміністрації. 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови районної державної адміністрації

8 серпня 2014 № 165

 

 

Положення

про порядок проведення районних конкурсів на звання «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України»

 1. Загальні положення

1.1. Районні конкурси проводяться з метою активізації розвитку підприємництва, відзначення кращих суб’єктів малого і середнього підприємництва за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, заохочення підприємців до підвищення ефективності виробництва, збереження існуючих та створення нових робочих місць, забезпечення налагодження тісної взаємодії між місцевими органами влади та суб’єктами підприємництва.

1.2. Учасниками районних конкурсів є малі та середні підприємства всіх форм власності, у тому числі підприємства з іноземними інвестиціями та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

1.3. Учасниками районного конкурсу «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» є молоді особи, вік яких не перевищує 30 років і які здійснюють підприємницьку діяльність у підприємствах, організаціях всіх форм власності та фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності.

1.4. Основними критеріями визначення переможців конкурсів є:

1.4.1. Обсяг виробництва продукції (робіт, послуг).

1.4.2. Продуктивність праці.

1.4.3. Фінансово-господарські результати суб’єкта підприємницької діяльності.

1.4.4. Рівень оплати праці, своєчасність виплати заробітної плати.

1.4.5. Виробництво конкурентоспроможної продукції (робіт, послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках.

1.4.6. Кількість діючих, збережених та створених нових робочих місць.

1.4.7. Повнота сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів усіх рівнів та до державних цільових фондів.

1.4.8. Наявність на підприємстві колективного договору або угоди та забезпечення його виконання.

 

1.5. Переможцями конкурсу не можуть бути визнані підприємства, до яких у звітному періоді були застосовані економічні, фінансові та інші штрафні санкції за порушення законодавства України.

 

 

2. Порядок підведення підсумків та визначення

переможців конкурсів на районному рівні

 

2.1. Підведення підсумків конкурсів здійснює керівництво районної державної адміністрації до 25 серпня поточного року.

2.2. Підготовку матеріалів для визначення претендентів на звання переможця районних конкурсів «Краще мале підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України» та їх попередній розгляд здійснює організаційний комітет з проведення районного конкурсу.

2.3. Переможці конкурсів визначаються за кожною групою (галуззю) суб’єктів підприємницької діяльності. Кількість переможців та форми їх стимулювання визначає керівництво районної державної адміністрації.

2.4. Переможці конкурсу нагороджуються Подяками голови районної державної адміністрації, Почесними грамотами районної державної адміністрації, спеціальними дипломами, тощо.

2.5. Підготовка, проведення та результати конкурсу висвітлюються в засобах масової інформації.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua