Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2021 року №29

Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 лютого 2021 року №29

Автор: admin2 от 25-02-2021, 14:18
 (голосів: 0)

Про посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світуВідповідно до вимог законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про рослинний світ”, “Про Червону книгу України”, статей 2, 16, 21, 28 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи лист Державної екологічної інспекції у Львівській області від 15 лютого 2021 року № 06-706, з метою збереження первоцвітів, посилення державного контролю за охороною, збереженням та відтворенням біологічного розмаїття рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення видів рослин:

  1. Провести в районі з 01.03.2021 до 01.05.2021 операцію «Первоцвіт-2021».

  2. Затвердити заходи операції «Первоцвіт-2021» щодо охорони та контролю за використанням рідкісних видів дикоростучих декоративних рослин, заборони торгівлі ними на ринках та поза їх межами згідно з додатком.

  3. Начальнику відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації (З.Кебза) інформувати Державну екологічну інспекцію у Львівській області про результати проведення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного цвіту до 10 травня 2021 року.

  4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови В.СКОРОПАД

Додаток до розпорядження районної державної адміністрації

22 лютого 2021 року № 29Заходи операції «Первоцвіт-2021» щодо охорони та контролю за використанням рідкісних видів дикоростучих декоративних рослин, заборони торгівлі ними на ринках та поза їх межами


Рекомендувати головам об’єднаних територіальних громад:

провести роз’яснювальну роботу із мешканцями своїх територій та учнями навчальних закладів щодо заборони збирання та торгівлі первоцвітом та іншими рослинами, занесеними до Червоної книги України;
провести профілактичну роботу з керівниками ринків, які знаходяться на територіях громад, щодо недопустимості торгівлі первоцвітами.


Органам Національної поліції України спільно з лісогосподарськими підприємствами, громадськими інспекторам з охорони довкілля проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу та рейдові виїзди щодо недопущення незаконного збору та заборони продажу рідкісних, занесених до Червоної книги України видів ранньоквітучих рослин. Особливо увагу звернути в місцях збору та збуту рослин.


Відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації забезпечити висвітлення інформації щодо збереження первоцвітів в засобах масової інформації.


Інформацію про результати проведених заходів щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу просимо подати в райдержадміністрацію до 5 травня 2021 року на електронну адресу: uapr_drog@ukr.net.Керівник апарату райдержадміністрації С.КУЛИНЯК

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua