Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2020 року №347

Pозпорядження районної державної адміністрації від 7 грудня 2020 року №347

Автор: admin2 от 11-12-2020, 15:27
 (голосів: 0)

Про припинення юридичної особи Дрогобицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді

 

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Кодексу законів про працю України, законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів», Положення про Дрогобицький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, затвердженого розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації від 31.08.2017293 та у зв’язку із припиненням фінансування юридичної особи з 01.01.2021 року:

1.Припинити шляхом ліквідації юридичну особу - Дрогобицький районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді (код в ЄДРПОУ 26360931), юридична адреса якої: 82100, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця 22 Січня, буд. 37.

2. Утворити ліквідаційну комісію з припинення юридичної особи та затвердити її склад згідно з додатком.

3. Встановити двомісячний строк з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення шляхом ліквідації юридичної особи для звернень кредиторів з відповідними заявами.

Ліквідаційна комісія з припинення юридичної особи працює за адресою: 82100, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця 22 Січня, буд. 37.

4.Ліквідаційній комісії з припинення юридичної особи вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством щодо припинення юридичної особи шляхом ліквідації, у тому числі:

4.1. Забезпечити передачу документів Національного архівного фонду, які підлягають тривалому зберіганню, до архівного відділу Дрогобицької районної державної адміністрації в порядку, визначеному законодавством України.

4.2.Протягом трьох днів з моменту прийняття цього розпорядження подати документи, визначені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», до державного реєстратора з метою внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення юридичної особи.

5. Головному спеціалісту відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції З.Савулі попередити директора Дрогобицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Н.Щербанюк про припинення юридичної особи шляхом ліквідації та наступне вивільнення.

6.Директору Дрогобицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Н.Щербанюк:

6.1.Персонально повідомити працівників Дрогобицького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді про припинення юридичної особи шляхом ліквідації та наступне вивільнення.

6.2.Повідомити Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості про наступне вивільнення працівників.

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua