Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 20 листопада 2020 року №323

Pозпорядження районної державної адміністрації від 20 листопада 2020 року №323

Автор: admin2 от 25-11-2020, 09:43
 (голосів: 0)

Про призначення субсидій

для відшкодування витрат на оплату

житлово-комунальних послуг,

придбання скрапленого газу,

твердого та рідкого пічного

побутового палива

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 18 листопада 2020 року № 6, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):

 

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.

         2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови Віталій Скоропад

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження

районної державної

адміністрації

 

20.11. 2020 №323

 

 

Список

громадян, яким призначено

субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

 

  1. Войтко Віра Богданівна с.Нове Село

  2. Білокур Марія Петрівна смт.Меденичі

  3. Кащак Ірина Василівна с.Почаєвичі

  4. Дичко Микола Петрович с.Рихтичі

  5. Яруняк Василь Олексійович с.Болехівці

  6. Ячечак Мирон Михайлович с.Рихтичі

  7. Нечипір Парасковія Іванівна с.Волоща

  8. Христина Володимирівна с.Грушів

  9. Грущак Марія Остапівна с.Волоща

  10. Соколович Валентина Іллівна с.Старе Село

  11. Бабяк Любов Василівна с.Вороблевичі

  12. Литвинко Анастасія Петрівна с.Грушів

  13. Іванцюра Марія Олександрівна с.Доброгостів

  14. Павлічко Іван Дмитрович с.Станиля

  15. Кобель Володимир Іванович с.Михайлевичі

  16. Бугрій Василь Васильович с.Опарі

  17. Когут Парасковія Іванівна с.Літиня

  18. Карпин Ірина Богданівна с.Станиля

  19. Петрів Марія Романівна с.Монастир-Дережицький

  20. Піта Петро Миколайович с.Михайлевичі

  21. Іванішин Іванна Миколаївна с.Вороблевичі

  22. Малютіна Марія Михайлівна с.Гаї Верхні

  23. Грицик Володимир Антонович с.Модричі

  24. Філіпов Олег Ігорович с.Модричі

  25. Крупач Ольга Іванівна с.Волоща

  26. Кіндратів Марія Василівна с.Залужани

  27. Копач Катерина Романівна с.Літиня

  28. Марта Олександрівна смт.Меденичі

  29. Стадник Віра Василівна с.Опарі

  30. Стахнів Ганна Олексіївна с.Медвежа

  31. Матолич Микола Васильович с.Медвежа

  32. Гаман Іван Михайлович с.Попелі

  33. Юрко Ольга Юріївна с.Снятинка

  34. Пецюх Іван Васильович с.Грушів

  35. Іванішів Галина Дмитрівна с.Грушів

  36. Максим Леся Романівна с.Далява

  37. Драбич Надія Борисівна с.Рихтичі

  38. Фур Богдан Володимирович с.Снятинка

  39. Ільницький Іван Іванович с.Рихтичі

  40. Кирик Михайло Євгенович с.Солонсько

  41. Іванців Галина Михайлівна с.Почаєвичі

  42. Усенко Оксана Миколаївна с.Раневичі

  43. Кравців Юлія Іванівна с.Грушів

  44. Бандрівська Світлана Іванівна с.Михайлевичі

  45. Габриш Петро Миколайович с.Волоща

  46. Зубрицький Роман Васильович с.Летня

  47. Татарська Анастасія Іванівна с.Долішній Лужок

  48. Павлишин Оксана Михайлівна с.Вороблевичі

  49. Мотичак Ірина Федорівна с.Михайлевичі

  50. Гриньків Ярослав Васильович с.Летня

  51. Хомин Федір Ярославович с.Грушів

  52. Подоляк Ігор Орестович с.Далява

  53. Гарбіч Наталя Василівна смт.Меденичі

  54. Гарба Тетяна Петрівна с.Станиля

  55. Зеленюк Марія Миколаївна с.Попелі

  56. Пелешок Марія Степанівна с.Летня

  57. Маличкович Святослав Степанович с.Волоща

  58. Микитин Ірина Йосипівна смт.Меденичі

  59. Нечипір Ганна Євстахівна с.Волоща

  60. Івахів Іван Іванович с.Волоща

  61. Босак Зеновій Олексійович с.Рихтичі

  62. Чуба Оксана Іванівна с.Болехівці

  63. Іванець Орест Ярославович с.Нове Село

  64. Кульчицька Наталія Володимирівна с.Нове Село

  65. Ілик Ганна Михайлівна с.Раневичі

  66. Балко Іванна Іванівна с.Гаї Нижні

  67. Малащак Марія Миколаївна с.Літиня

  68. Леснянський Михайло Володимирович смт.Меденичі

  69. Хемич Марія Іванівна с.Добрівляни

  70. Малинівська Романа Михайлівна с.Раневичі

  71. Василик Андрій Васильович с.Раневичі

  72. Терлецька Стефанія Іванівна смт.Меденичі

  73. Гладкий Іван Васильович с.Доброгостів

  74. Ілик Наталія Борисівна с.Довге

  75. Кітела Мирослав Степанович с.Станиля

  76. Карляк Ярослав Юліанович с.Рихтичі

  77. Ілик Марія Андріївна с.Брониця

  78. Матківська Степанія Миколаївна с.Лішня

  79. Малик Дмитро Антонович с.Монастир-Дережицький

  80. Бобик Ганна Миколаївна с.Летня

  81. Даревич Ганна Петрівна с.Михайлевичі

  82. Оксана Михайлівна с.Раневичі

  83. Хоньків єфросинія Дмитрівна с.Уличне

  84. Клепач Микола Михайлович с.Доброгостів

  85. Бартіш Ганна Іванівна с.Верхній Дорожів

  86. Бугрій Василь Васильович с. Нове Село

  87. Кріль Ігор Іванович с.Станиля

  88. Шуст Тетяна Миколаївна с.Модричі

  89. Бойко Мирослава Іванівна с.Унятичі

  90. Колесник Лідія Федотівна с.Новий Кропивник

  91. Кузів Оксана Миколаївна с.Ясениця-Сільна

  92. Хирович Марія Михайлівна с.Медвежа

  93. Голик Ярослав Михайлович с.Тинів

  94. Капустинська Степанія Андріївна с.Унятичі

  95. Якимів Катерина Іванівна с.Рихтичі

  96. Лагуш Віра Михайлівна с.Медвежа

  97. Мельничук Олексій Григорович с.Летня

  98. Дудич Марія Стефанівна с.Болехівці

  99. Стасів Надія Миколаївна с.Нове Село

  100. Герман Віталій Йосипович с.Снятинка

  101. Павлюх Михайло Михайлович с.Волоща

  102. Германович Галина Михайлівна с.Далява

  103. Кац Катерина Іванівна с. Рихтичі

  104. Смиченко Ганна Іванівна с.Довге

  105. Навроцька Ірина Василівна с.Попелі

  106. Івановський Володимир Борисович с.Бистриця

  107. Гриник Анастасія Василівна с.Волоща

  108. Мойшевич Марія Миколаївна с.Попелі

  109. Гавдяк Марія Іванівна с.Болехівці

  110. Семчишин Галина Іванівна с.Рихтичі

  111. Кубів Степан Михайлович с.Вороблевичі

  112. Циж Ольга Дмитрівна с.Модричі

  113. Омельченко Галина Михайлівна с.Доброгостів

  114. Кушнір Марія Михайлівна с.Болехівці

  115. Брильовський Михайло Атаназійович с.Старе Село

  116. Федів Парасковія Михайлівна с.Волоща

  117. Фарбітник Ольга Іванівна с.Болехівці

  118. Паньків Дарія Іванівна с.Нове Село

  119. Федоронько Степанія Михайлівна с.Рихтичі

  120. Живчин Василь Йосипович с.Грушів

  121. Бугера Ольга Осипівна с.Вороблевичі

  122. Васьків Степанія Іванівна с.Доброгостів

  123. Вєнцко Іван Іванович с.Рихтичі

  124. Поптик Михайло Іванович с.Лішня

  125. Шайда Наталія Іванівна с.Рихтичі

  126. Дідух Михайло Григорович с.Рихтичі

  127. Косик Олександра Мирославівна с.Снятинка

  128. Чудо Михайло Іванович смт.Меденичі

  129. Величко Катерина-Ольга Теодорівна с.Нове Село

  130. Бабяк Марія Миронівна с.Нове Село

  131. Котів Іван Васильович с.Почаєвичі

  132. Твердак Любов Степанівна с.Болехівці

  133. Журавецька Любов Йосипівна с.Станиля

  134. Котович Варвара Михайлівна с.Раневичі

  135. Ясеницька Дарія Василівна с.Болехівці,

  136. Гловяк Галина Василівна с.Летня

  137. Клим Стефанія Миколаївна с.Снятинка

  138. Терлецька Ганна Іванівна с.Волоща

  139. Пристай Ярослав Миколайович с.Болехівці

  140. Добош Раїса Василівна с.Болехівці

  141. Колотило Ірина Петрівна с.Нове Село

  142. Огородник Марія Михайлівна с.Болехівці

  143. Венцик Роман Михайлович с.Нове Село

  144. Маланчук Ігор Романович с.Болехівці

  145. Петруняк Василь Ілліч с.Нове Село

  146. Цап Ганна Миколаївна с.Болехівці

  147. Костецький Роман Васильович с.Летня

  148. Кубів Ганна Остапівна с.Вороблевичі

  149. Горуцький Михайло Васильович с.Вороблевичі

  150. Макар Михайло Васильович с.Бистриця

  151. Проць Павліна Євгенівна с.Вороблевичі

  152. Юзефів Марія Михайлівна с.Нове Село

  153. Паньків Микола Михайлович с.Нове Село

  154. Добош Раїса Василівна с.Болехівці

  155. Пурій Микола Іванович с.Брониця

  156. Цюх Василь Тарасович с.Старе Село

  157. Валага Микола Васильович с.Модричі,

  158. Васишак Надія Михайлівна с.Вороблевичі

  159. Курник Дарія Федорівна с.Станиля

  160. Бах Василь Петрович с.Раневичі



 

 

 

 

 

Керівник апарату Степан Кулиняк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua