Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 серпня 2020 року №239

Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 серпня 2020 року №239

Автор: admin2 от 1-09-2020, 16:12
 (голосів: 0)

Про залучення працівників

райдержадміністрації до чергування

в приймальні голови райдержадміністрації

 

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи заходи щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, задля забезпечення організації належної діяльності райдержадміністрації:

1. Залучити працівників райдержадміністрації до чергування в приймальні голови райдержадміністрації з 01.09.2020 року до 30.10.2020 року та затвердити графік чергування, що додається.

2. Встановити, що у разі неможливості забезпечити чергування у визначений для працівника райдержадміністрації день у зв’язку із відпусткою, тимчасовою непрацездатністю тощо, працівникам райдержадміністрації, визначеним в затвердженому графіку, забезпечити їх взаємозаміщення з працівником райдержадміністрації, наступним по графіку чергування.

3. Головному спеціалісту відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (З.Савула), начальнику служби у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис) довести зміст цього розпорядження до відома працівників.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua