Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 10 квітня 2014 року №60

Розпорядження районної державної адміністрації від 10 квітня 2014 року №60

Автор: admin2 от 14-04-2014, 12:17
 (голосів: 0)

Про економію

бюджетних коштів

 

З метою стабілізації економічної ситуації в державі та економічного і раціонального використання державних коштів, на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року № 65 „Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 31 березня 2014 року № 86/0/5-14 “Про економію бюджетних коштів”:

1. Під час вирішення питань, пов’язаних з призначенням на посади заступників голови , подавати на погодження голові облдержадміністрації пропозиції, виходячи з того, що кількість таких посад не може перевищувати дві одиниці, включаючи першого заступника голови.

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити:

2.1. Припинення придбання автотранспортних засобів, меблів, мобільних телефонів, ноутбуків, побутової техніки та проведення ремонту (крім приміщень, що перебувають в аварійному стані).

2.2. Припинення здійснення витрат на оплату послуг мобільного зв’язку.

2.3. Недопущення використання для обслуговування органів державної влади, які використовують кошти державного бюджету, більше одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено законом або актом Кабінету Міністрів України. Недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.

2.4. Припинення утворення без дозволу Кабінету Міністрів України нових бюджетних установ.

2.5. Проведення інвентаризації прийнятих протягом 2009 – 2014 років рішень стосовно утворення бюджетних установ з визначенням доцільності їх подальшої діяльності.

2.6. Недопущення подання районній державній адміністрації пропозицій та прийняття власних рішень щодо збільшення чисельності працівників .

2.7. Припинення ініціювання пропозицій щодо вступу до міжнародних організацій та приєднання до міжнародних договорів, умови членства в яких передбачають сплату внесків або здійснення будь-яких інших виплат за рахунок коштів державного бюджету понад обсяг затверджених на цю мету бюджетних призначень.

2.8. Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників.

2.9. Установлення та здійснення нарахування підвищень до посадових окладів (ставок), надбавок, доплат, допомог, винагород, премій, інших заохочувальних виплат працівникам виключно в межах фонду оплати праці, затвердженого в загальному та спеціальному фондах бюджету, або власних доходів, отриманих від провадження господарської діяльності.

2.10. Припинення подання пропозицій голові районної державної адміністрації щодо заповнення вакантних посад (крім посад керівників структурних підрозділів та їх заступників, а також випадків переведення з посади на посаду спеціалістів у межах структурних підрозділів органу державної влади в разі виникнення виробничої потреби).

2.11. Припинення підготовки проектів нових державних цільових програм або внесення змін до затверджених цільових програм, що потребують додаткового фінансування з державного бюджету, та підготовка в місячний строк проектів про внесення змін до державних цільових програм щодо уточнення строків, обсягів і джерел фінансування, інших показників виконання програм відповідно до реальних можливостей державного бюджету та з урахуванням результативності їх виконання у минулі роки.

2.12. Розроблення та затвердження щороку планів заходів з енергозбереження із забезпеченням зменшення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

2.13. Розроблення та затвердження щороку планів заходів з погашення кредиторської заборгованості за рахунок коштів загального та спеціального фондів державного бюджету, а також зменшення обсягу дебіторської заборгованості.

2.14. Припинення використання бюджетних коштів для проведення заходів з відзначення пам’ятних та історичних дат, а також ювілеїв і вшанування пам’яті видатних осіб та інших подій (крім централізованих заходів Мінкультури, пов’язаних з відзначенням 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, Дня Конституції України, Дня незалежності України, Дня Перемоги, Дня пам’яті жертв голодоморів), друкування продукції, непов’язаної з виконанням завдань і функцій органів державної влади та інших державних органів.

2.15. Припинення здійснення витрат на проведення виставок, ярмарків, з’їздів, симпозіумів, конгресів за рахунок коштів загального фонду бюджету. Забезпечення проведення зазначених заходів за рахунок внесків їх учасників, спонсорів, коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, які беруть у них участь, та інших джерел, незаборонених законодавством.

2.16. Припинення здійснення державними службовцями службових відряджень за кордон та забезпечення мінімізації витрат на службові відрядження шляхом оптимізації кількісного складу делегацій та строку їх перебування за кордоном (крім випадків, коли відшкодування витрат на відрядження за кордон здійснюється в повному обсязі за рахунок сторони, що приймає).

2.17. Планування видатків, пов’язаних із стимулюванням працівників кожної бюджетної установи, за умови забезпечення у повному обсязі за рахунок бюджетних коштів обов’язкових виплат із заробітної плати працівникам, інших соціальних виплат.

2.18. Здійснення управління бюджетними коштами в межах встановлених бюджетних повноважень із забезпеченням ефективного, результативного, цільового та економного використання бюджетних коштів, належної організації та координації роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів.

2.19. Забезпечення внутрішнього контролю за взяттям бюджетних зобов’язань і витрачанням бюджетних коштів.

2.20. Недопущення подання районній державній адміністрації пропозицій щодо розширення переліку випадків здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації затвердити заходи щодо економного та раціонального використання державних коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Перший заступник голови С.В.Рудницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua