Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 11 серпня 2020 року №222

Pозпорядження районної державної адміністрації від 11 серпня 2020 року №222

Автор: admin2 от 14-08-2020, 10:30
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у постійне користування

 

Розглянувши заяву релігійної громади УГКЦ Святої Покрови с. Уріж від 04.08.2020р. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та обслуговування культової споруди (капличка та чудотворний Хрест Спасителя), детальний план території, яка знаходиться на території Урізької сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту) площею 0,1903 га для розміщення та обслуговування культової споруди (капличка та чудотворний Хрест Спасителя), затвердженого розпорядженням голови Дрогобицької районної державної адміністрації № 207 від 24.07.2020, керуючись ст.ст. 2, 6, 7, 13, 21, 39, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", ст. 92, 122, 123 Земельного кодексу України:

 

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1903 га у постійне користування релігійній громаді УГКЦ Святої Покрови с. Уріж га для розміщення та обслуговування культової споруди (капличка та чудотворний Хрест Спасителя), яка знаходиться на території Урізької сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).

2. Релігійній ромаді УГКЦ Святої Покрови с. Уріж укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Розроблений та погоджений відповідно до чинного законодавства проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати на затвердження у Дрогобицьку районну державну адміністрацію.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua