Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2020 року №177

Pозпорядження районної державної адміністрації від 24 червня 2020 року №177

Автор: admin2 от 30-06-2020, 14:51
 (голосів: 0)

Про заходи з організації і проведення

оздоровлення та відпочинку дітей

влітку 2020 року

 

Керуючись статтями 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», дорученням Премʼєр - міністра України від 28.05.2020 № 20002/1/1-20 до листа Міністерства соціальної політики України від 14.05.2020 №6842/0/2-20-29 про організацію проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році, відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 09.06.2020 №390 «Про затвердження Плану заходів щодо організації та проведення оздоровлення і відпочинку дітей у 2020 році», розпорядження голови облдержадміністрації від 18.червня 2020 року № 414/0/5-20 «Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року», з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року та здійснення контролю за діяльністю дитячих оздоровчих закладів Дрогобицького району

 

З О Б О В Я З У Ю :

 

1. Створити міжвідомчий штаб з координації проведення оздоровчої кампанії 2020 року та затвердити його склад згідно з додатком.

2. Затвердити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року, що додаються.

3. Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, спрямовану на організацію дозвілля, проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2020 року, покласти на управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

3.1 Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта прийняття дитячого оздоровчого табору (за формою № 318/о, затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11.07.2000 №160 «Про затвердження форм облікової статистичної документації, що використовується в санітарно-епідеміологічних закладах») від Дрогобицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Головного управління Держпраці у Львівській області.

3.2. Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, без отримання акта перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу), типова форма якого затверджена розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 27.01.2015 №29/0/5-15 «Про затвердження типової форми акту перевірки готовності до відкриття дитячого закладу оздоровлення та відпочинку (дитячого закладу санаторного типу)», без дозволу районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області та Головного управління Держпраці у Львівській області.

3.3. Не допускати відкриття та експлуатації дитячих закладів санаторного типу, позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, наметових таборів, пришкільних таборів на базі закладів освіти, закладів позашкільної освіти, в яких будуть оздоровлюватися та відпочивати діти, до стабілізації ситуації з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, без дотримання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих оздоровчих закладах під час оздоровлення та відпочинку дітей на період карантину і після його відміни та відповідного рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

4. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (Я.Куцик), КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради (В.Валюх), відділу культури та туризму райдержадміністрації (Н.Козар), службі у справах дітей райдержадміністрації (О.Солтис), Дрогобицькому районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді( Н.Щербанюк), відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами (А.Ванівський ) Дрогобицькому ВП ГУ НП у Львівській області

(М.Луговий) подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щомісячно до 15 числа протягом літа 2020року, а підсумкову інформацію про проведення оздоровчої кампанії до 1 вересня 2020 року.

5. Дрогобицькому районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області (В.Білас), відділу з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами( А.Ванівський) вжити заходів відповідно до компетенції для вирішення питань, пов’язаних з організацією оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року, та забезпечити здійснення відповідного контролю.

 

6. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

( Г.Чапля)щомісячно до 25 числа протягом оздоровчого періоду 2019року подавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 15 вересня 2020 року підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей в районі.

7.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обовязків.

 

 

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

 

 

177-vd-24.06.2020.docx [21.69 Kb] (завантажень: 1)


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua