Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 4 червня 2020 року №151

Pозпорядження районної державної адміністрації від 4 червня 2020 року №151

Автор: admin2 от 5-06-2020, 15:58
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

         Розглянувши заяву Хомишака Андрія Івановича  який діє по довіреності від імені Тишовницького Віталія Ігоровича від 21.05.2020 р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки кадастровий номер-4621287400:04:000:1037 по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва на будівництво та обслуговування магазину та станції технічного обслуговування, керуючись статтями 6, 13, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статтями 8, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації» (зі змінами):

         1. Надати дозвіл Тишовницькому Віталію Ігоровичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки кадастровий номер-4621287400:04:000:1037 по зміні цільового призначення з індивідуального дачного будівництва на будівництво та обслуговування магазину та станції технічного обслуговування, яка знаходяться на території Станильської сільської ради Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).

        2. Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти  договір на його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

       3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Тишовницького Віталія Ігоровича.

      4. Розроблений детальний план території з усіма необхідними документами подати на затвердження районної державної адміністрації.

      5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на  першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.

 

Голова                                                                                          Омелян  СТАСУЛА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua