Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 червня 2020 року №146

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 червня 2020 року №146

Автор: admin2 от 5-06-2020, 15:26
 (голосів: 0)

Про затвердження детального

плану території

 

Розглянувши заяву Лютика Віктора Орестовича та Папкова Дем’яна Валерійовича від 21.05.2020р. про затвердження детального плану території земельної ділянки площею 0,05 га для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “індивідуальне дачне будівництво”, розроблений КП “Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 29 серпня 2019р., керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

 

               1. Затвердити Лютику Віктору Орестовичу та Папкову Дем’яну Валерійовичу детальний план території земельної ділянки площею 0,05 га для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “індивідуальне дачне будівництво”, яка знаходиться на території Новокропивницької сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

              2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

    3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

              4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

 

 

 

Голова                                                                                                           О.Б.  Стасула

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua