Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 18 березня 2020 року №83

Pозпорядження районної державної адміністрації від 18 березня 2020 року №83

Автор: admin2 от 24-03-2020, 19:30
 (голосів: 0)

Про порядок роботи райдержадміністрації

в умовах карантину на період з

19.03.2020 до 03.04.2020

 

         Відповідно до статей 6, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 29, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», протокол позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій №3 від 16.03.2020 року, з метою недопущення поширення інфекційних хвороб:

1. Встановити, що на період з 19 березня до 03 квітня 2020 року Дрогобицька районна державна адміністрація Львівської області функціонує в режимі «віддаленої роботи», згідно з яким виконання посадових обов’язків працівниками апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації частково здійснюється в місцях постійного проживання.

2. Встановити, що час початку і закінчення роботи, перерва для відпочинку та харчування для працівників, які працюють у режимі «віддаленої роботи» зберігається у часових рамках згідно з Правилами внутрішнього службового розпорядку.

3. У період, вказаний у пункті 1 цього розпорядження, впродовж робочого часу в структурному підрозділі апарату або самостійному структурному підрозділі райдержадміністрації повинна знаходитись необхідна кількість працівників, які зможуть забезпечити стале функціонування райдержадміністрації та виконання невідкладних завдань. Графік виходу таких працівників розробляється керівниками структурних підрозділів апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації.

4. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» райдержадміністрації забезпечити, у разі необхідності, працівників апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації технікою, обладнанням, доступом до системи документообігу «Megapolis» та електронної пошти для належного виконання посадових обов’язків і завдань у місцях їх постійного проживання. При цьому відповідальність за збереження та функціонування наданої техніки й обладнання покласти на працівника, якому її було надано.

5. На час функціонування режиму «віддаленої роботи» райдержадміністрації нараховувати і виплачувати працівникам апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації заробітну плату.

6.  Встановити, що дія цього розпорядження має тимчасовий характер та може бути продовжена у разі існування подальшої загрози для здоров’я працівників апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації.

7. Працівникам апарату та самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації упродовж робочого часу, визначеного Правилами внутрішнього службового розпорядку,  відповідати на телефонні дзвінки керівництва та працівників райдержадміністрації, перевіряти електронну пошту райдержадміністрації, пошту надіслану в системі електронного документообігу «Megapolis» та забезпечувати виконання.

8. Контроль за виконанням посадових обов’язків, покладених на структурні підрозділи райдержадміністрації покласти на керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, а за виконанням посадових обов’язків спеціалістів без віднесення до структурних підрозділів райдержадміністрації покласти на керівника апарату райдержадміністрації.

9. Керівнику апарату райдержадміністрації та керівникам самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації довести зміст цього розпорядження до відома працівників.

10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Голова                                                                                                           Омелян Стасула

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua