Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року №82

Pозпорядження районної державної адміністрації від 17 березня 2020 року №82

Автор: admin2 от 24-03-2020, 19:27
 (голосів: 0)

Про виділення пального з

районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

 

            Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775  “Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”, з метою забезпечення своєчасного реагування при загрозі  та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на автодорогах,   рішення районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (протокол  позачергового  засідання  від 16 березня 2020  року   № 3):

 

1. Виділити для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій 5 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області 300 (триста) л дизельного пального у картках на пальне (штрих-картах).

            2. 5 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівській області (Р. Ільців), списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації ( Л. Шпек).

 

            3.  Контроль за використанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

    Голова                                                                                                   Омелян СТАСУЛА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua