Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року №53

Pозпорядження районної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року №53

Автор: admin2 от 21-02-2020, 16:45
 (голосів: 0)

Про відбір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України

 

Відповідно до ст. 6,41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 12.02.2019 82/0/5-19 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в 2019 році», у зв’язку із ліквідацією Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання та з метою сприяння Дрогобицько-Бориславському об’єднаному районному військовому комісаріату (надалі ОРВК) в організації та забезпеченні добору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України (далі ЗСУ):

 

1. Сектору з питань цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації (А.Ванівський), виконавчим комітетам сільських, селищних рад району:

1.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК та військовими частинами ЗСУ організувати роботу з інформування населення району з питань виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України щодо комплектування військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями за контрактом.

1.2. Сприяти представникам Дрогобицько-Бориславського ОРВК та військових частин в розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.3. Вжити заходів для виділення місць для рекламування військової служби за контрактом в місцях скупчення людей, міськрайонному центрі зайнятості населення, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

 

2. Головному лікарю КНП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради (В. Валюх) визначити лікувальні заклади для безкоштовного додаткового медичного обстеження та лікування кандидатів для проходження військової служби за контрактом та проводити безкоштовно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В” (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність; а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

2.1. Призначити відповідальну посадову особу КМП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради з допомоги в оформленні довідок на кандидатів на військову службу про відсутність їх на обліку у лікаря-психіатра, нарколога, фтизіатра, дермато-венеролога та подати дані з вказанням контактного телефону у Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 14.02.2020 р.

2. Забезпечити лабораторію КМП “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради експрес-тестами для визначення антигену до вірусу гепатиту “В” (HBsAg) та антитіла до вірусу гепатиту “С” (anti-HCV, антитіл до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) у необхідній кількості, для експрес досліджень кандидатів, які відібрані для проходження військової служби за контрактом з Дрогобицького району та про виконання повідомити Дрогобицько-Бориславський ОРВК до 14.02.2020р.

 

3. Відділу освіти (І. Стецко), відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації (Н. Козар):

3.1. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах району щодо покращення військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

3.2. Організувати проведення Днів відкритих дверей у військовій частині А1108 для ознайомлення учнівської молоді з військовою службою за контрактом.

3.3. Забезпечити у загальноосвітніх навчальних закладах району інформування учнівської молоді про військову службу за контрактом.

 

4. Сектору документообігу та інформаційної діяльності райдержадміністрації (Н. Сенів) спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації на правах соціальної реклами питання військової служби за контрактом, порядку її проходження.

 

5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК (М.Лисак) до 14.02.2020р. розробити та подати в установленому порядку на розгляд сесії Дрогобицької районної ради програму для виділення коштів з районного бюджету для виплати одноразової допомоги громадянам, які проживають на території Дрогобицького району та уклали контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України в 2020 році у розмірі 10 (десять) тисяч гривень на кожного громадянина, що укладе контракт.

 

6. Рекомендувати директору Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Б. Волошину організувати висвітлення питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку проходження військової служби в Збройних Силах України та перспектив військової служби за контрактом.

6.1. Скеровувати громадян чоловічої статі, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і придатні до військової служби, у Дрогобицько-Бориславський ОРВК для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та скерування для проходження відбору до військових частин, які дислокуються на території Львівської області.

6.2. Відповідно до розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 №02-01/844 цілеспрямовано пропонувати громадянам, звільненим з військової служби, у першу чергу тим, які отримують належні виплати з безробіття, працевлаштування шляхом укладання контрактів із Збройними Силами України (у разі відмови від двох пропозицій відповідно до пункту 14 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття» припинити виплату допомоги по безробіттю).

 

7. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського ОРВК про стан відбору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні сили України інформувати райдержадміністрацію.

 

8. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 січня 2017 року № 12 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом до Збройних Сил України».

 

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови Руслан Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua