Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 жовтня 2019 року №337

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 жовтня 2019 року №337

Автор: admin1 от 7-10-2019, 11:03
 (голосів: 0)

Про виділення пального з

районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

 

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775

“Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів  для запобігання і ліквідації наслідків  надзвичайних ситуацій”, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних  ситуацій  ( протокол  чергового  засідання комісії ТЕБ і НС  від 26 вересня  2019  року  № 10), лист Дрогобицького РВ ГУ  ДСНС України у Львівській області № 5/2253 від 26 вересня 2019 року.

 

1. Виділити  5-й державній пожежно-рятувальній частині  ГУ ДСНС України  у Львівській області з    районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 40 (сорок) літрів бензину А-92 у картках на пальне (штрих-картах) для запобігання  виникненню та ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій .

 

2. 5-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області  (Р. Ільців)  списання використаного палива для запобігання  виникненню та ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій,   проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних   документів у відділ фінансово - господарського забезпечення апарату райдержадміністрації ( Л. Шпек).

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

  Перший заступник                                                                                                        Р. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua