Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 19 лютого 2014 року №35

Розпорядження голови райдержадміністрації від 19 лютого 2014 року №35

Автор: admin2 от 21-02-2014, 11:48
 (голосів: 0)

Про відбір громадян України на

службу у військовому резерві

Збройних Сил України

 

На виконання вимог ст. 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 29.10.2012 № 618/2012 «Про Положення про проходження громадянами України служби у військовому резерві Збройних Сил України», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 12.02.2014 № 48/0/5-14 «Про відбір громадян України на службу у військовому резерві Збройних Сил України»:

1. Сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (Ю. Солян), виконавчим комітетам сільських, селищних рад району:

1.1. Сприяти у створенні та роботі постійно діючих позаштатних військово-лікарських комісій Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріату (надалі – ОРВК) для проведення медичного огляду кандидатів при їх відборі для проходження служби у військовому резерві.

1.2. Спільно з Дрогобицько-Бориславським ОРВК організовувати інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо проходження служби у військовому резерві серед громадян України з метою залучення їх для проходження служби у військовому резерві відповідно до Плану інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо проходження служби у військовому резерві згідно з додатком.

1.3. Сприяти виконанню щорічних планових завдань щодо комплектування військових частин військовослужбовцями для проходження служби у військовому резерві.

1.4. Сприяти представникам Дрогобицько-Бориславського ОРВК і військових частин у розміщенні реклами про службу у військовому резерві, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.5. Сприяти виділенню місць для рекламування служби у військовому резерві в громадських місцях, навчальних закладах, підприємствах, установах, організаціях району, тощо.

2. Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (В. Паламарчук):

2.1. Визначити лікувальні заклади району для забезпечення медичного обстеження та лікування кандидатів на службу у військовому резерві.

2.2. Забезпечити роботу постійно діючої позаштатної військово-лікарської комісії Дрогобицько-Бориславського ОРВК з відбору кандидатів на службу у військовому резерві та укомплектування їх медичним персоналом.

2.3. Забезпечити медичний огляд у лікувальних закладах району для обстеження громадян, які відібрані кандидатами для служби у військовому резерві.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Стецко) надавати інформацію стосовно проведення спеціальної перевірки відомостей про освіту кандидатів для проходження служби у військовому резерві.

4. Дрогобицько - Бориславському об’єднаному районному військовому комісаріатові (В.Попов) на правах соціальної реклами організовувати висвітлення у засобах масової інформації порядку проходження служби у військовому резерві.

5. Рекомендувати Дрогобицькому міськрайонному центру зайнятості (Б. Волошин) спільно із Дрогобицько-Бориславським ОРВК сприяти інформуванню населення в центрі зайнятості щодо порядку проходження служби у військовому резерві.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Г. Гайдук.

 

 

 

Голова М.П. Винницький

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua