Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 березня 2019 року №122

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 березня 2019 року №122

Автор: admin1 от 25-03-2019, 10:00
 (голосів: 0)

Про затвердження Умов конкурсу

з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

Відповідно до статей 7, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями) та з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з визначення перевізників, створення рівних умов для роботи всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері автомобільного транспорту, обмеження монополізму та розвитку конкуренції:

1.   Затвердити Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 1 та Оголошення про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, згідно з додатком 2.

2. Визнати таким, що втратили чинність Умови конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району, затверджених розпорядженням голови Дрогобицької райдержадміністрації від 6 грудня 2017 року № 477.

3. Начальнику відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.С. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст оголошення.

4.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                         А.І. Шевкенич

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

22 березня 2019 року    № 122

 

УМОВИ

конкурсу з визначення автомобільних перевізників

на приміських автобусних маршрутах загального користування,

що не виходять за межі Дрогобицького району

1          Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року за № 1081 (із змінами та доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

2.                Умови проведення конкурсу з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування (далі – Умови) розроблені відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Указу Президента України від 20 травня 2004 року № 570/2004 «Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом», постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями) в частині, що не суперечить Закону України «Про автомобільний транспорт», та визначають процедуру підготовки та проведення конкурсу і є обов'язковими до виконання конкурсним комітетом та автомобільними перевізниками. Класи автобусів наведені відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12 квітня 2007 року № 285.

3.        При виконанні перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування перевізником повинно забезпечуватися:

3.1.     виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту;

3.2.     дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004;

3.3.     здійснення перевезення на маршрутах транспортними засобами, що використовуються на законних підставах;

4.        Обов‘язкові умови конкурсу:

4.1.      Дотримання перевізником державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення та обов’язкове виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту.

4.2.     Структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування:

4.2.1.  пасажиромісткість – відповідно до оголошених умов;

4.2.2.  клас – І, ІІ;

4.2.3.  технічні та екологічні показники автобусів повинні відповідати вимогам безпеки, охорони праці, державним стандартам, мати відповідний сертифікат, бути зареєстрованими відповідно до чинного законодавства, перебувати в належному технічному і санітарному стані;

4.2.4.  визначені для кожного маршруту кількість автобусів для забезпечення перевезень, режим руху, особливості періодичності виконання перевезень (сезонний, у певні дні тижня, щоденний тощо).

4.3.     Виконання вимоги Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями) щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який включає міські та приміські внутрішньообласні автобусні маршрути загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35 відсотків загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та до 50 відсотків - з 1 січня 2020 року.

4.4.     Дотримання складу об’єкту.

5.        Додатковою умовою конкурсу є наявність на момент підписання договору на перевезення GPS-модулів з підключенням до єдиного реєстру на транспортних засобах (автобусах), які будуть використовуватися на маршруті (маршрутах), що є об‘єктом конкурсу.

6.        Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів у відповідних конвертах встановлений порядком, затвердженим Постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081 (із змінами та доповненнями). Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника–претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

7.        Розмір плати за участь у конкурсі встановлюється в розмірі 0 грн.

8.         У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.
9.         У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.
10.       Договір з переможцем конкурсу укладається на термін від трьох до п'яти років.
11.       Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.
12.       Автомобільний перевізник-переможець конкурсу повинен самостійно забезпечувати перевезення.

 

Керівник апарату                                                                                     С.Л. Кулиняк

 

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

22 березня 2019 року      № 122

Оголошення

про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району

 

дрогобицька районна державна адміністрація львівської області

оголошує конкурс на визначення перевізників для роботи на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району

Організатор перевезень – Дрогобицька районна державна адміністрація

Об’єкти, які виносяться на конкурс з перевезення пасажирів:

 

Номер об‘єкта конкурсу

Номер та назва маршруту

Протяж-ність

Кіль-кість авто-бусів

Режими: роботи, руху, інтервал

Клас автобусу

Загальна пасажиро-місткість

(км)

(не менше пасажирів)

1

137 Дрогобич АС - Меденичі

22.2

2

Звичайний,  40 хв. – 1.5 год.

І, ІІ

22

 

 

Умови:

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року за № 1081 (із змінами та доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону.

При виконанні перевезень пасажирів на приміських автобусах маршрутах загального користування перевізником забезпечується:

- виконання вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Указу Президента України від 20.05.2004 № 570/2004 «Про заходи щодо посилення безпеки пасажирських перевезень автомобільним транспортом», постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами і доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (із змінами і доповненнями) в частині, що не суперечить цьому Закону;

- виконання наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 року № 285;

- дотримання вимог ДСТУ 4276:2004 та ДСТУ 4277:2004;

- дотримання складу об’єкту;

- здійснення перевезення на маршрутах транспортними засобами, що використовується на законних підставах;

Додатковою умовою конкурсу є наявність на момент підписання договору на перевезення GPS-модулів з підключенням до єдиного реєстру на транспортних засобах (автобусах), які будуть використовуватися на маршруті (маршрутах), що є об‘єктом конкурсу.

Документи на участь у конкурсі подаються у 2-х конвертах. Склад документів, у відповідних конвертах, встановлений порядком, затвердженим Постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081 ( із змінами та доповненнями).

Документи для участі у конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника–претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами та словами.

Розмір плати за участь у конкурсі встановлюється в розмірі 0 грн.

Бажаючих взяти участь у роботі конкурсного комітету, згідно вимог статті 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», просимо подавати письмові заявки на адресу райдержадміністрації до 11.04.2019 року.

Засідання конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу відбудеться о 10.00 год. 03.05.2019 року у приміщенні Дрогобицької районної державної адміністрації (м.Дрогобич, вул.22 Січня, 37, 3-й поверх, малий зал).

Реєстрація представників претендентів з 9.30 год. 03.05.2019 року.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 13.00 год. 15.04.2019 року за адресою: м.Дрогобич, вул.22 Січня, 37, каб.202.

Режим роботи: понеділок – п’ятниця з 09.00 до 13.00 год.

Перелік необхідних бланків можна отримати безпосередньо у Організатора за адресою: м.Дрогобич, вул.22 Січня, 37, каб.202.

З питань проведення конкурсу звертатися за телефонами: (03244) 21506. Факс – (03244) 38455.

 

 

Керівник апарату                                                                            С.Л. Кулиняк

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua