Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №707

Розпорядження районної державної адміністрації від 29 грудня 2018 року №707

Автор: admin1 от 29-12-2018, 15:12
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Чайківської Володимири Атаназівни від 26 грудня  2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- № --------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянці Чайківській Володимирі Атаназівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,3401 га, в тому числі рілля – 0,3004 га та кормові угіддя – 0,0397 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Уличненської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Чайківській Володимирі Атаназівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження. 

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua