Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 грудня 2018 року №685

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 грудня 2018 року №685

Автор: admin1 от 22-12-2018, 17:27
 (голосів: 0)

Про організацію робіт щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, виявлених на території Дрогобицького району

 

Відповідно ст. 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1999 року № 2294 «Про упорядкування робіт з виявлення, знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів» та з метою забезпечення чіткої взаємодії служб району при виявленні і знешкодженні вибухонебезпечних предметів:

1. Знищення вибухонебезпечних предметів проводити на території Верхньогаївської, Дережицької та Лішнянської сільських рад у місцях підриву згідно схем їх розташування.

2. Затвердити схеми розташування можливих місць підриву та маршруту під’їзду до них при знешкодженні виявлених вибухонебезпечних предметів згідно з додатками 1, 2, 3.

3. Дрогобицькому РВ ГУ ДСНС України у Львівській області:

3.1. Організувати проведення заходів щодо збору інформації про виявлення вибухонебезпечних предметів на території Дрогобицького району.

3.2. Забезпечити своєчасне інформування оперативно-диспетчерської служби оперативного координаційного центру ГУ ДСНС України у Львівській області про виявлені вибухонебезпечні предмети з метою направлення піротехнічної групи 2-го Cпеціального центру швидкого реагування ДСНС України.

3.3. Організувати взаємодію з сектором з питань цивільного захисту Дрогобицької районної державної адміністрації, Дрогобицьким відділом поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області, органами місцевого самоврядування для проведення заходів щодо виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

4.  Дрогобицькому відділу поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області:

4.1. З отриманням повідомлення від Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області про виявлення вибухонебезпечних предметів виділяти особовий склад з числа працівників Дрогобицького відділу поліції ГУ Національної поліції України у Львівській області для забезпечення охорони місця виявлення вибухонебезпечних предметів.

4.2. Виділяти працівників Дрогобицького відділу поліції ГУ Національної поліції у Львівській області для супроводження автомобіля піротехнічної групи, яка здійснюватиме перевезення вибухонебезпечних предметів до місця знищення.

4.  Сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації організувати та проводити через засоби масової інформації роз’яснювальну роботу серед місцевого населення щодо дотримання заходів безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Р.М. Щербу.

 

 

 

 

 

Голова                                                                                                                     А.І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua