Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2018 року №620

Розпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2018 року №620

Автор: admin2 от 30-11-2018, 11:01
 (голосів: 0)

Про призначення субсидій

для відшкодування витрат на оплату

житлово-комунальних послуг,

придбання скрапленого газу,

твердого та рідкого пічного

побутового палива

 

 

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 14 листопада 2018 року № 11, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):

 

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.

       2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова А.І. Шевкенич

 

 

.

 

 

Додаток

до розпорядження

районної державної

адміністрації

26 листопада 2018 № 620

 

 

Список

громадян, яким призначено

субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

 

  1. Біляк Євдокія Іванівна с.Грушів

  2. Крупач Ольга Іванівна с.Волоща

  3. Луцька Галина Тарасівна с.Раневичі

  4. Жигуліна Марія Дмитрівна с.Медвежа

  5. Мацюрович Ольга Михайлівна с.Дережичі

  6. Кравець Тарас Васильович с.Гаї Нижні

  7. Василенко Іван Михайлович с.Гаї Нижні

  8. Чаповський Василь Федорович с.Грушів

  9. Сольвар Галина Степанівна с.Унятичі

  10. Марущак Марія Михайлівна с.Унятичі

  11. Кузімчак Петро Михайлович с.Биків

  12. Вінсковський Ярослав Миколайович с.Гаї Нижні

  13. Ілик Ганна Михайлівна с.Раневичі

  14. Грицай Оксана Михайлівна с.Верхній Дорожів

  15. Іванюш Ольга Володимирівна с.Рихтичі

  16. Кобільник Ігор Іванович с.Довге

  17. Хомин Марія Миколаївіна с.Раневичі

  18. Войтко Іванна Миронівна с.Болехівці

  19. Паньків Ганна Іванівна с.Михайлевичі

  20. Бобік Йосиф Петрович с.Летня

  21. Антоник Лев Миколайович с.Старе Село

  22. Данилківа Павла Івановича с.Грушів

  23. Антоник Олег Богданович с.Снятинка

  24. Проценко Роман Васильович с.Далява

  25. Запоточний Юрій Дмитрович с.Старе Село

  26. Розлуцька Ганна Богданівна с.Долішній Лужок

  27. Матчишин Марія Василівна с.Ролів

  28. Добрянська Лідія Миколаївна с.Унятичі

  29. Добрянська Кароліна Миколаївна с.Унятичі

  30. Куряча Галина Дмитрівна с.Коросниця

  31. Климів Василь Степанович с.Летня

  32. Скоропад Ярослава Михайлівна с.Гаї Верхні

  33. Ступницький Роман Іванович с. Добрівляни

  34. Васильків Микола Ярославович с.Летня

  35. Стапяк Оксана Львівна с.Унятичі

  36. Манчак Галина Михайлівна с.Унятичі

  37. Удяк Дмитро Іванович с.Волоща

  38. Лепак Маряна Тарасівна с.Снятинка

  39. Брильовська Наталія Романівна с.Снятинка

  40. Летнянчин Ганна Іванівна с.Грушів

  41. Вовків Леся Іванівна с.Ясениця-Сільна

  42. Лучка Ганна Кіндратівна с.Добрівляни

  43. Москаль Богдан Петрович с.Гаї Нижні

  44. Дякон Ярослава Михайлівна смт.Меденичі

  45. Гловяк Галина Василівна с.Летня

  46. Калапунь Софія Іванівна с.Дережичі

  47. Кобільник Орися Дмитрівни с.Ріпчиці

  48. Вовк Ганна Володимирівна смт.Меденичі

  49. Мороз Розалія Михайлівна смт.Меденичі

  50. Ковалик Яніна Михайлівна смт.Меденичі

  51. Мороз Євстахій Петрович смт.Меденичі

  52. Мацюрович Ольга Михайлівна с.Дережичі

  53. Панчак Григорій Іванович с.Ріпчиці

  54. Панчак Степан Іванович с.Ріпчиці

  55. Біла Марія Василівна с.Нове Село

  56. Кравець Параскевія Миколаївна с.Гаї Нижні

  57. Дорожовець Мирослава Федорівна с.Гаї Нижні

  58. Лоцуняк Ярослава Григорівна с.Ріпчиці

  59. Лебіщак Ганна Василівна с.Долішній Лужок

  60. Сушко Дарії Юріївни с.Болехівці

  61. Бейзик Мирослава Іванівна с.Унятичі

  62. Черхавська Стефанія Миколаївна с.Унятичі

  63. Чемерис Володимир Петрович с.Залужани

  64. Казан Марія Петрівна с.Рихтичі

  65. Панькевич Любов Іванівна с.Брониця

  66. Шалапай Кароліна-Ольга Антонівна с.Модричі

  67. Лобода Ольга Гнатівна с.Модричі

  68. Магур Михайліна Іванівна с.Модричі

  69. Маланчин Ніна Олександрівна с.Летня

  70. Фецюх Мирон Степанович с.Рихтичі

  71. Гук Марія Іванівна с.Брониця

  72. Мацько Валентина Миколаївна с.Унятичі

  73. Терпій Андрій Васильович с.Бистриця

  74. Бігуняк Йосифа Федорівна с.Рихтичі

  75. Красуляк Ольга Миколаївна с.Рихтичі

  76. Антоник Ольга Йосипівна с.Рихтичі

  77. Яфур Микола Васильович с.Болехівці

  78. Венгрин Михайліна Петрівна с.Рихтичі

  79. Бігуняк Ганна Іванівна с.Рихтичі

  80. Ткач Лідія Йосифівна с.Рихтичі

  81. Близник Ганна Пантелеймонівна с.Верхній Дорожів

  82. Марків Ірина Володимирівна с.Грушів

  83. Кисіль Галина Іванівна с.Рихтичі

  84. Піхур Леся Дмитрівна с.Уличне

  85. Бабяк Володимир Ярославович с.Уличне

  86. Газіяш Віра Йосипівна с.Лішня

  87. Кісіль Тетяна Ігорівна с.Залужани

  88. Павелчак Антоніна Дмитрівна с.Рихтичі

  89. Стапяк Ганна Василівна с.Унятичі

  90. Власюк Ярослава Степанівна с.Добрівляни

  91. Гончарук Євген Федорович с.Модричі

  92. Антонік Ярослав Степанович с.Болехівці

  93. Гарбовська Марія Юріївна с.Снятинка

  94. Григорський Ярослав Йосипович с.Снятинка

  95. Гавдяк Степан-Богдан Теодорович с.Раневичі

  96. Бучко Марія Миколаївна с.Доброгостів

  97. Хомяк Дмитро Петрович с.Унятичі

  98. Гутак Надія Миколаївна с.Снятинка

  99. Григорський Роман Осипович с.Снятинка

  100. Кондратів Анна Миколаївна с.Рихтичі

  101. Сторонська Єфросинія Василівна с.Ясениця-Сільна

  102. Галелюка Михайло Стефанович с.Гаї Нижні

  103. Мартин Володимир Михайлович с.Снятинка

  104. Щудло Мирон Олексійович с.Залужани

  105. Круп’яник Марія Василівна с.Старе Село

  106. Кіс Стефанія Олексіївна с.Болехівці

  107. Якимів Федір Олексійович с.Рихтичі

  108. Ковалишин Василь Іванович с.Залужани

  109. Навроцька Ірина Василівна с.Попелі

  110. Якимів Катерина Іванівна с.Рихтичі

  111. Костюк Мирослава Дмитрівна с.Добрівляни

  112. Ковальчук Степан Іванович с.Медвежа

  113. Кирилів Богдан Іванович с.Верхні Гаї

  114. Бориславська Мирослава Іллівна с.Уличне

  115. Попик Михайло Миколайович смт.Меденичі

  116. Демків Василь Васильович с.Попелі

  117. Костецький Володимир Іванович с.Лішня

  118. Халавка Антон Іванович с.Ясениця-Сільна

  119. Орищич Андрій Степанович с.Новошичі

  120. Дмитрик Ілля Пантелеймонович с.Ясениця-Сільна,

  121. Сальо Марія Костянтинівна с.Ясениця-Сільна

  122. Сафіяник Любов Констянтинівна с.Верхні Гаї

  123. Кушнір Марія Михайлівна с.Болехівці

  124. Пігур Любов Вікторівна с.Дережичі

  125. Берегуляк Марія Любомирівна с.Залужани

  126. Кобільник Марія Василівна с.Ріпчиці

  127. Щудла Галина Іванівна с.Залужани

 

 

Перший заступник голови Р.М. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua