Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 листопада 2018 року №606

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 листопада 2018 року №606

Автор: admin2 от 22-11-2018, 17:41
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

Розглянувши заяву громадянина Бендріта Віктора Валентиновича від 30 жовтня 2018 року, План існуючого використання території, суміщений зі схемою планувальних обмежень, Довідку від 30.10.2018 р. № 16 про членство в кооперативі власників індивідуальних гаражів «Пролісок, керуючись Земельним кодексом України:

 

1. Надати дозвіл громадянину Бендріту Віктору Валентиновичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки № 175 площею 0,0041 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаража на території Болехівської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, Гаражний кооператив "Пролісок" (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянину Бендріту Віктору Валентиновичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3. Начальнику міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

 

3.1. розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

 

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua