Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 листопада 2018 року №603

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 листопада 2018 року №603

Автор: admin2 от 22-11-2018, 17:36
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

Розглянувши звернення Самох Тетяни Михайлівни від 25.10.2018р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “землі оздоровчого призначення”, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

 

1. Надати дозвіл Самох Тетяні Михайлівні на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки (кадастровий № 4621285100:06:000:0136) загальною площею 0.8 га, для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “землі оздоровчого призначення” (Новокропивницька сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Самох Тетяну Михайлівну.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова А.І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua