Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 13 листопада 2018 року №600

Розпорядження районної державної адміністрації від 13 листопада 2018 року №600

Автор: admin1 от 14-11-2018, 13:43
 (голосів: 1)

Про оголошення конкурсу на

зайняття вакантної посади

 
Відповідно до статті 22 Закону України “Про державну службу” та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648):
 
1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади керівника апарату Дрогобицької районної державної адміністрації.
2. Затвердити умови оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Дрогобицької районної державної адміністрації, що додаються.
3. Сектору персоналу апарату райдержадміністрації (З.Савула) оголосити умови  конкурсу на зайняття вакантної посади на веб-сайті районної державної адміністрації та подати у територіальний орган Нацдержслужби України.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Р.М.Щербу.
 

 

 

Голова                                                                                                               А.І.Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua