Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 вересня 2018 року №487

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 вересня 2018 року №487

Автор: admin1 от 25-09-2018, 16:42
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Двожана Василя Івановича від 13 вересня 2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 593846, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянину Двожану Василю Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,8863 га, в тому числі рілля – 1,7151 га та кормові угіддя – 1,1712 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Верхньодорожівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Двожану Василю Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

 

 

 

Голова                                                                                        А. І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua