Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 5 вересня 2018 року №446

Розпорядження районної державної адміністрації від 5 вересня 2018 року №446

Автор: admin2 от 11-09-2018, 11:03
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

Розглянувши звернення Кириченко Віталія Миколайовича від 17.08.2018р. про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 2 га, для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “землі оздоровчого призначення”, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

 

1. Надати дозвіл Кириченко Віталію Миколайовичу на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки площею 2 га, для зміни цільового призначення з категорії “ведення особистого селянського господарства” в категорію “землі оздоровчого призначення” (Новокропивницька сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Кириченко Віталія Миколайовича.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.

 

Голова А.І. Шевкенич

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua