Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 червня 2018 року №328

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 червня 2018 року №328

Автор: admin1 от 22-06-2018, 14:48
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Куція Василя Євгенійовича від 17 травня 2018 року, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 542611, свідоцтво про право на спадщину за законом, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Надати дозвіл громадянину Куцію Василю Євгенійовичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,4254 га, в тому числі рілля – 1,1333 га та кормові угіддя – 0,2921 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Долішньолужецької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Куцію Василю Євгенійовичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

 

 

 

Перший заступник голови                                                           В. О. Скоропад

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua