Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №162

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №162

Автор: admin2 от 23-03-2018, 16:36
 (голосів: 0)

Про надання дозволу

на розроблення детального

плану території

 

Розглянувши звернення Мілінчук Ніни Миколаївни про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок для зміни цільового призначення з категорії “землі рекреаційного призначення” в категорію “землі оздоровчого призначення”, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

 

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельних ділянок загальною площею 4.2 га, для зміни цільового призначення з категорії “землі рекреаційного призначення” в категорію “землі оздоровчого призначення”, (Новокропивницька сільська рада, за межами населеного пункту).

2. Виступити замовником розроблення детального плану території, вказаного в п.1 цього розпорядження та укласти договір на його розроблення з суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3. Джерелом фінансування розроблення детального плану території визначити Мілінчук Ніну Миколаївну.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua