Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №159

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №159

Автор: admin2 от 23-03-2018, 16:31
 (голосів: 0)

Про виділення пального

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», для недопущення надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання від 16 березня 2018 року № 7)

1. Виділити філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 300(триста) літрів дизельного палива у картках на пальне (штрих-картах).

2. Виділити Дрогобицькому управлінню водного господарства з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 50(п’ятдесят) літрів бензину А-92 у картках на пальне (штрих-картах).

3. Філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” (І.Богаченко) списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек).

4. Дрогобицькому управлінню водного господарства (С.Дембицький) списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій від затоплення і підтоплення доріг, можливих паводків внаслідок підняття рівня талих вод і забруднених безіменних потоків біля доріг, проводити згідно з шляховими листами та актами виконаних робіт з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.

 

 

Голова В.А. Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua