Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №157

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 березня 2018 року №157

Автор: admin2 от 23-03-2018, 16:28
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Лагуш Марії Федорівни від 13 березня 2018 року, сертифікати на право на земельну частку (пай) серії РН № 500938 та серії РН № 500936, рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області по справі № 442/2774/17, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1.Надати дозвіл громадянці Лагуш Марії Федорівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 4,4433 га, в тому числі рілля – 2,7083 га та кормові угіддя – 1,735 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Верхньодорожівської сільської ради (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянці Лагуш Марії Федорівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д. Мізерника.

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua