Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 лютого 2018 року №87

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 лютого 2018 року №87

Автор: admin2 от 22-02-2018, 16:26
 (голосів: 0)

Про затвердження Порядку компенсації витрат

автомобільним перевізникам, які здійснюють

перевезення пасажирів, що мають право

на пільговий проїзд на маршрутах

загального користування у Дрогобицькому районі

 

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст. 29, 31, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», враховуючи рішення Дрогобицької районної ради від 18.12.2017 року № 207 та з метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів:

 

1.Затвердити Порядок компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування у Дрогобицькому районі (далі - Порядок), що додається.

 

2.Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Г. Чапля):

 

2.1 Забезпечити укладення договорів з автомобільними перевізниками про компенсацію витрат від перевезень пільгових категорій громадян, що мають право на пільговий проїзд.

 

2.2 Проводити компенсації витрат автомобільних перевізників внаслідок перевезення пільгових пасажирів за рахунок коштів районного бюджету у межах доведених кошторисних призначень з врахуванням Порядку та додатків до цього розпорядження.

 

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О.Скоропада.

 

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua