Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року №6

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року №6

Автор: admin2 от 18-01-2018, 16:47
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Антоніва Василя Івановича від 22 грудня 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 514166, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1.Надати дозвіл громадянину Антоніву Василю Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,6814 га, в тому числі рілля – 0,9497 га та кормові угіддя – 0,7317 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Летнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянину Антоніву Василю Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) забезпечити в установленому законодавством порядку:

 

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

 

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua