Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 27 грудня 2017 року №522

Розпорядження районної державної адміністрації від 27 грудня 2017 року №522

Автор: admin1 от 28-12-2017, 17:39
 (голосів: 0)

Про анулювання результатів земельних торгів у формі аукціону з продажу земельної ділянки від 26 грудня 2017 року та проведення повторних торгів

 

Відповідно до ч.5, ч.6 ст.138 Земельного кодексу України, враховуючи  інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо об’єкта нерухомого майна №------------ від 26 грудня 2017 року, на підставі якої встановлено невідповідність в реєстрації земельної ділянки за кадастровим номером -------------------- під час проведення земельних торгів 26 грудня 2017 року:

 

1. Анулювати земельні торги у формі аукціону від 26 грудня 2017 року з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2100 га, кадастровий номер 4621286400:02:000:0302, що розташована за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, територія Ріпчицької сільської ради (за межами населеного пункту); категорія земель — землі житлової та громадської забудови; цільове призначення  - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання земельної ділянки — для будівництва торгового комплексу.

2. Враховуючи відсутність порушень з боку переможця торгів Корецького Олега Володимировича, повернути йому гарантійний внесок згідно з наданими ним реквізитами.

3. ПП “Фірма Сомгіз” провести повторні земельні торги у формі аукціону з продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2100 га, кадастровий номер -------------, що розташована за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, територія Ріпчицької сільської ради (за межами населеного пункту); категорія земель — землі житлової та громадської забудови; цільове призначення  - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання земельної ділянки — для будівництва торгового комплексу, відповідно до вимог законодавства.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації І.Д. Мізерника.

 

 

Голова                                                                                                В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua