Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року №517

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року №517

Автор: admin1 от 22-12-2017, 17:31
 (голосів: 0)

Про проведення першого етапу

оцінювання результатів службової

діяльності державних службовців

в райдержадміністрації

 
Відповідно до статті 44 Закону України «Про державну службу», Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 року № 640, враховуючи Методичні рекомендації щодо визначенння ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних  службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», затверджені наказом Національного агенства України з питань державної служби від 27.11.2017 № 237, з метою проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців за 2018 рік в районній державній адміністрації: 
 
1.      Керівникам самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації:
1.1.Обговорити та узгодити зміст власних завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця (надалі завдання і ключові показники) із заступником голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків між керівництвом райдержадміністрації і подати заповнені та підписані відповідним заступником голови райдержадміністрації завдання та ключові показники, згідно з додатком 5 до Типового порядку, на погодження голові районної державної адміністрації у термін до 27 грудня 2017 року.
1.2. Обговорити та узгодити зміст завдань і ключових показників із заступниками керівників самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації і подати заповнені та підписані керівником структурного підрозділу завдання та ключові показники, згідно з додатком 5 до Типового порядку, на погодження заступникові голови відповідно до розподілу функціоналних обов’язків у термін до 27 грудня 2017 року.
1.3. Подати до сектору персоналу апарату райдержадміністрації оригінали власних погоджених завдань та ключових показників, а також погоджених завдань та ключових показників своїх заступників у термін до 27 грудня 2017 року.
1.4. Забезпечити проведення першого етапу оцінювання результатів службової діяльності державних службовців щодо визначення завдань і ключових показників у грудні 2017 року у відповідному самостійному структурному підрозділі районної державної адміністрації згідно з вимогами чинного законодавства.
2. Керівникам структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації (начальникам відділів, завідувачам секторів):
2.1. Обговорити та узгодити зміст власних завдань і ключових показників із керівником апарату райдержадміністрації і подати заповнені та підписані керівником апарату райдержадміністрації завдання та ключові показники, згідно з додатком 5 до Типового порядку, на погодження голові районної державної адміністрації у термін до 27 грудня 2017 року.
2.2. Обговорити та узгодити зміст завдань і ключових показників із державними службовцями структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації і подати заповнені та підписані керівником структурного підрозділу апарату райдержадміністрації завдання та ключові показники, згідно з додатком 5 до Типового порядку, на погодження керівнику апарату районної державної адміністрації у термін до 27 грудня 2017 року.
2.3. Забезпечити проведення першого етапу оцінювання результатів службової діяльності державних службовців щодо визначення завдань і ключових показників у грудні 2017 року у відповідному структурному підрозділі апарату районної державної адміністрації згідно з вимогами чинного законодавства.
2.4. Подати до сектору персоналу апарату райдержадміністрації власні оригінали погоджених завдань та ключових показників, а також оригінали погоджених завдань та ключових показників усіх державних службовців відповідних структурних підрозділів апарату райдержадміністрації у термін до 28 грудня 2017 року.
 
3. Керівникам самостійних структурних підрозділів обласної державної адміністрації та керівникам структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації взяти до уваги, що:
3.1. Завдання та ключові показники державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В», обговорюються, узгоджуються відповідним державним службовцем з беспосереднім керівником, підписуються безпосереднім керівником та погоджуються із керівником вищого рівня .
3.2. Здійснювати визначення завдань і ключових показників протягом п’яти робочих днів після призначення (переведення) державного службовця або з дня виходу на роботу тимчасово відсутнього на службі державного службовця з причин, визначених чинним законодавством.
3.3. Протягом 2018 року проводити моніторинг виконання державними службовцями визначених завдань і ключових показників та у разі потреби (зміна завдань, цілей структурного підрозділу та в інших передбачених законодавством випадках) здійснювати разом із державним службовцем перегляд завдань і ключових показників.
 
4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.
 

 

 

Голова                                                                                                                    В.А. Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua