Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року №515

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 грудня 2017 року №515

Автор: admin1 от 22-12-2017, 17:26
 (голосів: 0)

Про виділення пального 

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», для недопущення надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол чергового засідання від 21 грудня 2017 року № 20):

1. Виділити філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 700 (сімсот) літрів дизельного палива і 300 (триста) літрів бензину А-92 у картках на пальне (штрих-картах).

2.  Виділити 2 Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України 200 (двісті) літрів дизельного палива у картках на пальне (штрих-картах).

3. Виділити 5 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області 200 (двісті) літрів дизельного палива у картках на пальне (штрих-картах).

4. Виділити Підбузькій місцевій пожежній команді 50 (п’ятдесят) літрів бензину А-92 у картках на пальне (штрих-картах).

5.  Виділити 6 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області 100 (сто) літрів дизельного палива у картках на пальне (штрих-картах).

6. Філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” (І.Богаченко), 2 Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України (А.Кінчеші),  5 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області (О.Макруха), Підбузькій місцевій пожежній команді (Г.Луців), 6 державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України у Львівській області (А.Блонар) списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій, в тому числі на автодорогах району, проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек).

7.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О. Скоропада.

 

 

 

Голова                                                                                                                     В.А. Шутко

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua