Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2017 року №511

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2017 року №511

Автор: admin1 от 22-12-2017, 17:00
 (голосів: 0)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність 

 

Розглянувши заяву громадянина Рибінчака Андрія Федоровича від 13 грудня 2017 року, технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблену Дрогобицьким комплексним відділом Державного підприємства «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

1 площею 1,3067га (рілля) кадастровий номер ---------------;

2 площею 0,3520га (рілля) кадастровий номер ---------------

громадянину Рибінчаку Андрію Федоровичу у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту).

2.     Надати у власність  громадянину Рибінчаку Андрію Федоровичу земельну ділянку

1 площею 1,3067га (рілля) кадастровий номер ------------------;

2 площею 0,3520га (рілля) кадастровий номер ------------------

для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту).

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Бреньо) внести зміни в земельно-облікові документи.

4. Громадянину Рибінчаку Андрію Федоровичу:

4.1.   Приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права власності у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

4.2.   Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням, з дотриманням вимог  ст.ст.91, 103 Земельного кодексу України та інших нормативно-правових актів.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

 

Голова                                                                                                       В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua