Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 грудня 2017 року №501

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 грудня 2017 року №501

Автор: admin1 от 19-12-2017, 16:35
 (голосів: 0)

Про виділення пального 

з районного місцевого резерву

матеріально-технічних ресурсів

 

 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», для недопущення надзвичайних ситуацій на автодорогах району, беручи до уваги рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання від 16 грудня 2017 року № 19):

 

1. Виділити філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 500 (п’ятсот) літрів дизельного палива і 90 (дев’яносто) літрів бензину А-92 у картах на пальне (штрих-картах).

2.  Виділити філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” з районного місцевого резерву матеріально-технічних ресурсів 559 (п’ятсот п’ятдесят дев’ять) літрів дизельного палива.

3. Філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” (І.Богаченко)  списання використаного палива для запобігання надзвичайних ситуацій на автодорогах на території району проводити згідно з шляховими листами з подальшою подачею звітних документів у відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек).

4.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О. Скоропада..

 

 

 

Голова                                                                                                                     В.А. Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua