Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2017 року №495

Розпорядження районної державної адміністрації від 14 грудня 2017 року №495

Автор: admin2 от 19-12-2017, 16:17
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Дідуха Василя Ігоровича від 7 листопада 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за заповітом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії РН № 542545, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1.Надати дозвіл громадянину Дідуху Василю Ігоровичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,1760 га, в тому числі рілля – 2,1760 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Рихтицької сільської ради (за межами населеного пункту).

 

2. Громадянину Дідуху Василю Ігоровичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

 

3. Начальнику Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

 

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

 

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua