Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №462

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №462

Автор: admin1 от 1-12-2017, 17:11
 (голосів: 0)

Про внесення змін до розпорядження

райдержадміністрації від 11.04.2016 року № 87

 " Про затвердження номенклатури та 

обсягів районного матеріального резерву

 для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного

 та техногенного характеру”

 

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження  порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій» від 30 вересня 2015 № 775 та з метою реалізації державної політики, спрямованої  на забезпечення безпеки та захисту населення і територій Дрогобицького району:

1. Внести зміни до номенклатури та обсягів районного матеріального резерву, затверджених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 квітня 2016 року № 87 “Про затвердження номенклатури та обсягів районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру” та затвердити їх в редакції, що додається.

2. Затвердити обгрунтування до номенклатури та обсягів районного матеріального резерву Дрогобицького району для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру та їх наслідків, що додається.

3. Фінансовому управлінню Дрогобицької райдержадміністрації  здійснювати фінансування  у межах коштів, затверджених на створення та поповнення матеріального резерву Дрогобицького району.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О. Скоропада.

 

 

Голова                                                                                                  В.А. Шутко

 

dodatok-do-rozp.462-vd-30.11.2017.doc [90 Kb] (завантажень: 4)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua