Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №458

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 листопада 2017 року №458

Автор: admin1 от 1-12-2017, 16:59
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянина Зварича Григорія Євстаховича від 16 листопада 2017 року, свідоцтво на право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- № -------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянину Зваричу Григорію Євстаховичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 2,2304 га, в тому числі рілля – 1,3098 га та кормові угіддя – 0,9206 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Верхньодорожівської сільської ради  Дрогобицького району (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Зваричу Григорію Євстаховичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2.  реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

 

Голова                                                                                                       В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua