Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року №403

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року №403

Автор: admin1 от 2-11-2017, 08:59
 (голосів: 0)

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

 

Розглянувши заяву громадянки Наголюк Галини Василівни від 25 жовтня 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- № -------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

 

1.Надати дозвіл громадянці Наголюк Галині Василівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,5187 га, в тому числі рілля – 1,3559 га, кормові угіддя — 0,1629 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Броницької сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Наголюк Галині Василівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2.  реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

 

 

 

Голова                                                                                                        В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua