Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 21 липня 2017 року №220

Розпорядження районної державної адміністрації від 21 липня 2017 року №220

Автор: admin1 от 25-07-2017, 12:09
 (голосів: 0)

Про організацію роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів району на 2018 рік

 

 

Відповідно до вимог статей 75 та 77 Бюджетного кодексу України, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 липня 2017 року №654/0/5-17 “Про організацію роботи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2018 рік”, з метою забезпечення економічно обґрунтованого формування та затвердження проекту бюджету району на 2018 рік у визначені вказаним кодексом терміни:

1. Затвердити План заходів із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів області на 2018 рік (надалі – План заходів), що додається.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації забезпечити координацію роботи всіх учасників бюджетного процесу та у разі необхідності застосовувати додаткові бюджетні процедури.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації в межах наданих повноважень забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

4. Селищним і сільським головам затвердити відповідні Плани заходів щодо формування та затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік згідно з бюджетним законодавством.

5. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню, Дрогобицькій об’єднаній державній податковій інспекції, сільським і селищним головам про проведену роботу згідно з пунктами 2.1 – 2.13 заходів поінформувати райдержадміністрацію та фінансове управління райдержадміністрації до 1 серпня 2017 року.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова                                                                                                  В.А.Шутко

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                 Розпорядження   голови

                                                                                 райдержадміністрації

                                                                                 21 липня 2017 року № 220

 

 

 

ПЛАН

заходів із забезпечення формування та затвердження місцевих бюджетів району на 2018 рік

 

1. Узагальнення, аналіз і подання інформації :

1.1. Підготувати та надати Департаменту фінансів Львівської обласної державної адміністрації  інформацію щодо:

- фактичних надходжень податків і зборів у минулих роках для визначення базової (реверсної) дотації місцевим бюджетам області та коригування фактичних надходжень у 2016 році внаслідок зміни зарахування податку на доходи фізичних осіб і податку на прибуток окремими платниками, прогнозних надходжень у 2018-2020 роках усіх податків і платежів до місцевих та державного бюджетів.

Фінансове управління Дрогобицької райдержадміністрації, Дрогобицька об’єднана податкова інспекція, виконкоми сільських, селищних  рад

 

Термін: визначений  Департаментом  фінансів

              Львівської обласної державної адміністрації

 

-        основних показників (контингент одержувачів послуг: чисельність мешканців, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів, пільгових категорій населення, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та їх вихованців тощо) для здійснення розрахунку прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів на 2018 рік (медична та освітня субвенція,  субвенції на здійснення державних програм соціального захисту, субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дiтей-сирiт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям i прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”).  

Фінансове управління райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації, районне медичне територіальне  об’єднання, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Термін: визначений  Департаментом  фінансів

              Львівської обласної державної адміністрації

 

1.2 У разі внесення змін до Перспективного плану об’єднання територіальних громад, створення нових об’єднаних територіальних громад надати центральним органам виконавчої влади розрахунки щодо прямих міжбюджетних відносин об’єднаних громад з Державним бюджетом України.

 

                                                          Фінансове  управління райдержадміністрації,

відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,  районне територіальне медичне  об’єднання, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми  сільських  і селищних  рад.

 

Термін: визначений Міністерством фінансів      України

         2. Підготовка та подання пропозицій щодо вдосконалення чинного бюджетного законодавства:

2.1. Підготувати та надати Департаменту освіти і науки облдержадміністрації пропозиції щодо:

- покращення формули розподілу освітньої субвенції;

- внесення змін до чинного законодавства в частині функціонування малокомплектних шкіл для сприяння їх об’єднанню, реорганізації, зміни типу або ступеня.

Відділ освіти райдержадміністрації.

 

Термін: до 25 липня 2017 року

 

2.2. Підготувати та надати Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації пропозиції щодо внесення змін до:

а)      формули розподілу медичної субвенції шляхом:

-        здійснення оплати первинної медичної допомоги за єдиним національним тарифом;

-        врахування в обсязі медичної субвенції цільових коштів для забезпечення дороговартісного лікування.

б)      чинних законодавчих та нормативних актів  стосовно:

-                     забезпечення переходу на фінансування медичної допомоги шляхом оплати послуг, які входять до гарантованого пакету;

-                     поступового запровадження системи оплати стаціонарної вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги за пролікований випадок;

 -       реалізації системи реімбурсації лікарських засобів.

 

Районне територіальне медичне  об’єднання.

 

Термін: до 25 липня 2017 року

 

2.3. Підготувати та надати Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації пропозиції щодо потреби в коштах, які надаються місцевим бюджетам у вигляді субвенцій з державного бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань, придбання витратних матеріалів для закладів охорони здоров'я та лікарських засобів для інгаляційної анестезії, придбання ангіографічного обладнання.

 

Районне територіальне медичне  об’єднання.

 

Термін: до 25 липня 2017 року

 

         2.4.   Підготувати та надати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації пропозиції щодо внесення змін до нормативних та законодавчих актів з метою:

-        надання державних допомог сім'ям з дітьми, виходячи з єдиних критеріїв розрахунку сукупного доходу сім'ї та її фінансово-майнового стану;

-        інтеграції державної допомоги на дітей одиноким матерям, тимчасової державної допомоги на дітей в державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;

-   посилення адресності надання пільг та субсидій населенню, приведення соціальних нормативів   комунальних послуг до обґрунтованого рівня фактичного їх споживання.

 

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Термін: до 25 липня 2017 року

 

         2.5.   Надати Департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації пропозиції щодо внесення змін до нормативних та законодавчих актів з метою:

-        запровадження мінімального культурного кошика забезпечення громадян послугами у сфері культури та початкової мистецької освіти;

-        створення дієвих механізмів державної підтримки закладів культури для реалізації ними творчих проектів  через систему грантів, творчих замовлень, підтримки в організації та проведенні культурно-мистецьких заходів.

Відділ культури та туризму райдержадміністрації

 

Термін: до 25 липня 2017 року

 

2.6. Надати галузевим департаментам  пропозиції щодо вдосконалення типових штатних нормативів установ освіти, культури та мистецтва, фізичної культури та спорту, соціального забезпечення населення, з урахуванням потреби в наданні відповідних послуг споживачам, удосконалення та спрощення порядку розподілу та використання коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку та інших трансфертів.

 

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,  відділ культури та туризму райдержадміністрації, районне територіальне медичне  об’єднання, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми  сільських  і селищних  рад.

 

         Термін: до 25 липня 2017 року

2.7. Надати галузевим департаментам пропозиції щодо удосконалення системи результативних показників у рамках застосування програмно-цільового методу під час складання та виконання місцевих бюджетів з метою підвищення якості надання послуг у відповідних сферах.

Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

Термін: до 25 липня 2017 року                                                                                                       

 

2.8. Провести аналіз виконання загальнодержавних програм, що реалізуються в районі у 2017 році, та за необхідності підготувати і надати центральним органам виконавчої влади пропозиції стосовно доцільності  продовження їх дії та виділення для Дрогобиччини з державного бюджету необхідних коштів на 2018 рік.

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації,  районне територіальне медичне об’єднання, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,  відділ культури і туризму райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділ фінансово-господарського забезпечення апарату  райдержадміністрації, фінансове управління райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищних рад.

 

  Термін: до 25 липня 2017 року

 

2.9. Підготувати та подати Департаменту фінансів облдержадміністрації пропозиції про надання з державного бюджету в 2018 році усім місцевим бюджетам, що мають прямі стосунки з державним бюджетом, додаткової дотації  на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.

 

Відділ освіти райдержадміністрації,  районне територіальне медичне об’єднання, фінансове управління райдержадміністрації.

 

                                                Термін: до 25 липня 2017 року

 

2.10. Підготувати та подати Департаменту фінансів облдержадміністрації пропозиції про внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині можливості делегування повноважень органам виконавчої влади з передачі коштів між загальним та спеціальним фондами бюджету у період між сесіями відповідної місцевої ради з наступним внесенням змін до рішення про місцевий бюджет.

Фінансове управління райдержадміністрації.

                                                                                                                                               Термін: до 1 серпня 2017 року

 

2.11. Провести відповідну роботу з народними депутатами України від Дрогобиччини стосовно пріоритетних питань розвитку Дрогобиччини для врахування їх у проекті державного та місцевих бюджетів району .

 

Фінансове управління райдержадміністрації спільно з галузевими відділами, управліннями райдержадміністрації.

 

Термін: за окремим графіком

 

2.12 Провести відповідну роботу в департаменті фінансів облдержадміністрації  стосовно визначення реальних розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників для формування проектів місцевих бюджетів району.

Фінансове управління райдержадміністрації спільно з галузевими відділами, управліннями райдержадміністрації.

 

Термін: у тижневий термін після отримання розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників

 

2.13. Опрацювати в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету пропозиції та зауваження щодо визначення розрахунків прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників з державного бюджету районному бюджету для формування проектів місцевих бюджетів, врахування у  видатковій частині державного бюджету коштів на вирішення проблем соціального та економічного характеру місцевих бюджетів Дрогобицького району.

Фінансове управління райдержадміністрації спільно з відділами районної державної адміністрації, виконкоми сільських та селищних рад.

 

Термін: після подання Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України проекту Закону України “Про Державний бюджет України на   2018 рік”

 

 

 

3. Формування та затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік:

3.1. Забезпечити укладання угод, прийняття місцевими радами спільних рішень стосовно передачі міжбюджетних трансфертів між відповідними бюджетами за пролікованих хворих і подання їх Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.

Районне територіальне медичне об’єднання.

 

Термін: до 1 серпня 2017 року

 

3.2. Підготувати та надати фінансовому управлінню районної державної адміністрації  розрахунки щодо обсягу податкових платежів у цілому по району, у тому числі районного бюджету на 2018 рік і два наступні бюджетні періоди (2019-2020 роки).

                                              Дрогобицька об’єднана державна

                                               податкова інспекція

 

                                                        Термін: до 1 серпня 2017 року

 

3.3. Підготувати та надати фінансовому управлінню райдержадміністрації  розрахунки щодо обсягів фінансових ресурсів, необхідних для функціонування відповідної галузі в цілому по району, у тому числі районного бюджету на 2018 рік і два наступні бюджетні періоди (2019-2020 роки).

Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

Термін: до 1 серпня 2017 року

 

3.4. Підготувати та надати фінансовому управлінню райдержадміністрації  інформацію щодо прогнозних обсягів власних надходжень бюджетних установ на 2018 рік і два наступні бюджетні періоди (2019-2020 роки) з детальним обґрунтуванням.

Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

Термін: до 20 жовтня 2017 року

 

3.5. Підготувати та надати головним розпорядникам коштів районного бюджету орієнтовні обсяги видатків загального фонду на 2018 рік, надходжень спеціального фонду у 2018 році, індикативні прогнозні показники для розрахунку прогнозу видатків на 2019-2020 роки, отриманих від Департаменту фінансів облдержадміністрації, для підготовки бюджетних запитів з урахуванням умов та особливостей формування бюджету.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін:   до 1 жовтня 2017 року

 

3.6. Підготувати та надати фінансовому управлінню райдержадміністрації  обґрунтовані пропозиції до лімітів споживання в 2018 році енергоносіїв бюджетними установами, що фінансуються з районного бюджету, в натуральних показниках.

  Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

                                                       Термін: до 20 вересня 2017 року

 

3.7. Опрацювати бюджетні запити, подані головними розпорядниками бюджетних коштів. Організувати проведення нарад з розгляду бюджетних запитів та врахувати узгоджені обсяги видатків у проекті районного бюджету на 2018 рік. Подати проект зведених основних показників бюджету району районній державній адміністрації.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін: до 10 листопада 2017 року

 

3.8. Провести семінари, навчання, робочі зустрічі з головними розпорядниками коштів районного бюджету, виконкомами сільських і селищних рад, іншими учасниками бюджетного процесу щодо особливостей формування місцевих бюджетів на 2017 рік.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін: червень – жовтень 2017 року

 

3.9. Обговорити проект бюджету із громадськістю Дрогобиччини  шляхом проведення прес-конференцій, “круглих столів”, висвітлення інформації щодо попередніх обсягів міжбюджетних трансфертів та інших показників з державного бюджету місцевим бюджетам району на веб-сайті райдержадміністрації.

 

Фінансове управління райдержадміністрації, відділ організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

 

  Термін: вересень-грудень 2017 року

 

3.10. Підготувати та подати районній державній адміністрації проекти районних програм, кошти на реалізацію яких передбачені у проекті районного бюджету на 2018 рік, для схвалення та оприлюднення.

 

Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

Термін: до 25 листопада 2017 року

 

3.11. Підготувати та подати районній державній адміністрації проект рішення про районний бюджет на наступний бюджетний період для схвалення та оприлюднення.

 

Фінансове управління райдержадміністрації спільно з управліннями та відділами районної державної адміністрації

 

Термін: до 25 листопада 2017 року

 

3.12. Уточнити показники районного бюджету після затвердження Верховною Радою України міжбюджетних трансфертів і подати районній державній адміністрації уточнений проект рішення районної ради про районний бюджет на 2018 рік.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін: у тижневий термін після  затвердження держбюджету у             ІІ читанні

 

3.13. Забезпечити подання схваленого райдержадміністрацією уточненого проекту рішення про районний бюджет на 2018 рік з додатками до нього та пояснювальною запискою районній раді для розгляду та затвердження.

 

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін: на наступний день після його схвалення в райдержадміністрації

 

 

3.14. Взяти участь в обговоренні та узгодженні показників проекту районного бюджету на наступний бюджетний період на засіданнях постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики, інших постійних комісій районної ради.

 

Фінансове управління райдержадміністрації,

галузеві відділи та управління районної державної адміністрації,  Дрогобицька об’єднана державна податкова інспекція

 

Термін: за окремим графіком

 

3.15. Забезпечити формування мережі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів коштів на 2018 рік відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 23.08.2012 №938 “Про затвердження Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів” (із змінами).

 

Головні розпорядники коштів районного бюджету

 

Термін: до 15 грудня 2017 року

 

3.16. Затвердити районний бюджет Дрогобицького району на 2018 рік.

 

                                              Дрогобицька районна рада

 

Термін: до 25 грудня 2017 року

 

3.17. Здійснити перевірку рішень про районний, сільські та селищні бюджети, (бюджети об’єднаних територіальних громад на 2018 рік) на відповідність їх положень вимогам чинного бюджетного законодавства України.

Фінансове управління райдержадміністрації

 

Термін: згідно з графіком фінансового управління райдержадміністрації, визначеного відповідно до законодавства

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua