Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2017 року №193

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2017 року №193

Автор: admin2 от 6-07-2017, 17:05
 (голосів: 0)

Про затвердження Порядку

надання і виплати у 2017 році

грошової допомоги родинам

загиблих під час проведення

АТО, родинам учасників АТО,

учасникам АТО, жителям

Дрогобицького району

 

Відповідно до статті 23 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи рішення Дрогобицької районної ради від 26 грудня 2016 року № 123 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2017 рік”, відповідно до пункту 4 Комплексної цільової програми “Соціальний захист жителям району у 2017 році”:

 

1. Затвердити Порядок надання і виплати у 2017 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району (додається).

 

2. Розпорядження набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. О. Скоропада.

 

 

Голова В. А. Шутко

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

райдержадміністрації

30 червня 2017 року № 193

 

ПОРЯДОК

надання і виплати у 2017 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району

1. Порядок надання і виплати у 2017 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району (далі – грошова допомога), визначає умови надання і виплати грошової допомоги зазначеним сім’ям за місцем їх фактичного проживання та механізм використання коштів районного бюджету на зазначену мету в рамках реалізації пункту 4 Комплексної цільової програми Соціальний захист жителям району у 2017 році.

2. Право на одержання грошової допомоги мають родини загиблих в АТО, члени сімей учасників АТО, або учасники АТО, які опинились у складних життєвих обставинах і проживають на території району.

 

3. Грошова допомога виплачується: учаснику АТО, дружині, матері (батьку), дітям, які проживають з учасником АТО, або на момент смерті (у випадку загибелі учасника АТО) були зареєстровані (фактично проживали) разом з загиблим учасником АТО.

 

4. Для отримання грошової допомоги жителі району подають до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації такі документи:

- заяву на імя голови комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплати у 2017 році грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району (далі - комісія);

- документи, що підтверджують участь в АТО;

- медичну довідку про смерть (у разі загибелі учасника АТО);

- довідку з медичного закладу (для поранених учасників АТО);

- свідоцтво про смерть (у разі загибелі учасника АТО);

- копію паспорта особи, яка звертається;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають прізвище, ім’я, по батькові і серію та номер паспорта;

- документи, що підтверджують ступінь родинного зв’язку з учасником АТО, чи загиблим (у разі загибелі учасника АТО);

- довідку з сільської (селищної) ради, що особа проживала з загиблим до смерті разом (у разі загибелі учасника АТО), чи проживає на даний час разом з учасником АТО.

 

5. Рішення про надання (відмову у наданні) грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району приймається на засіданні комісії.

 

6. Після розгляду заяв з вищевказаними документами на засіданні комісії вони передаються в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

7. Головним розпорядником коштів для виплати грошової допомоги є управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, яке готує з цього питання проект розпорядження голови райдержадміністрації.

 

8. Виплата грошової допомоги здійснюється на підставі розпоряджень голови райдержадміністрації.

 

9. З метою забезпечення цільового та ефективного використання коштів районного бюджету розпорядження візується головою районної ради та головою постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та економічної політики.

 

 

 

Керівник апарату Р. Щерба

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua