Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 4 жовтня 2013 року №295

Розпорядження голови райдержадміністрації від 4 жовтня 2013 року №295

Автор: admin2 от 8-10-2013, 10:59
 (голосів: 0)

Про початок опалювального сезону 2013/14 року

 

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та на виконання Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 3 жовтня 2013 року № 669/0/5-13 «Про початок опалювального сезону 2013/14 року»:

1. Встановити початок опалювального сезону з 7 жовтня 2013 року.

2. Філії «Дрогобицьке управління експлуатації газового господарства» ПАТ «Львівгаз» (П.Фінько) забезпечити у встановленому порядку своєчасне розпломбування опалювальних котелень і приладів, встановлених у житловому фонді.

3. Відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації (І. Яким):

3.1. Проводити щоденний моніторинг запуску котелень та подачі теплоносія споживачам і за його результатами інформувати щоденно до 11.00 год локальною електронною поштою департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації до завершення запуску та стовідсоткової подачі теплоносіїв споживачам за формою згідно з додатком 1, в подальшому - щотижнево (щочетверга), до завершення опалювального сезону.

3.2. Про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства у невідкладному порядку інформувати департамент житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації за формою згідно з додатком 2.

4. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в період входження в опалювальний сезон об’єктів житлово-комунального призначення, а в подальшому - для забезпечення сталої роботи господарського комплексу району протягом зимового періоду 2013/14 року та затвердити її склад згідно з додатком 3.

5. Сектору з питань інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О. Луців) повідомити громадськість району через засоби масової інформації про зміст розпорядження.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Мізерника.

 

Голова М.П. ВИННИЦЬКИЙ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua