Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 13 березня 2017 року №58

Розпорядження районної державної адміністрації від 13 березня 2017 року №58

Автор: admin2 от 17-03-2017, 16:05
 (голосів: 0)

Про визначення відповідального за

розміщення та використання

Дрогобицького районного матеріального

резерву для запобігання і ліквідації наслідків

надзвичайних ситуацій природного та

техногенного характеру

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2015 № 775 “Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій”: 

 

1Визначити відповідальним за розміщення та використання Дрогобицького районного матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру завідувача сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації А.М.Ванівського.

2. Сектору з питань цивільного захисту (А.М.Ванівський):

2.1. Розмістити районний матеріальний резерв у складських приміщеннях 2-го Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України, філії “Дрогобицький райавтодор” ДП “Львівський облавтодор”, Дрогобицького управління водного господарства;

2.2. Подавати відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Є.Шпек) необхідні розрахунки для підготовки бюджетних запитів, проведення необхідних процедур закупівлі.

3. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад створити місцеві матеріальні резерви для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню.

4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В.І. Перхун) під час формування проектів бюджету на наступні роки на підставі пропозицій головного розпорядника передбачати кошти для поповнення районного матеріального резерву відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua