Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 березня 2017 року №47

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 березня 2017 року №47

Автор: admin2 от 6-03-2017, 11:53
 (голосів: 0)

Про введення в дію рішення конкурсного комітету

з визначення автомобільних перевізників на

приміських автобусних маршрутах загального

користування, що не виходять за межі

Дрогобицького району

 

Відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081, враховуючи постанову Львівського окружного адміністративного суду від 7 квітня 2016 року у справі № 813/33/16 та Львівського апеляційного адміністративного суду від 8 грудня 2016 року у справі  № 876/7433/16, з метою забезпечення регулярних пасажирських перевезень:

 

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району від 9 жовтня 2015 року, на об’єкті 3 - переможець конкурсу мале приватне підприємство «Транспортник», претендент -перевізник, який посів друге місце - товариство з обмеженою відповідальністю «Сігма».

 

2. Укласти з МПП «Транспортник» договір на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування: Дрогобич АС - Дережичі, Дрогобич АС - Лішня, Дрогобич АС - Уріж, Дрогобич АС - Перепростиня, Борислав АС - Дрогобич АС з використанням окремих рейсів до СШ № 5 м. Борислав, Борислав (вул. Коваліва) - Східниця, Трускавець АС - Східниця.


3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова В.А. Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua