» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 січня 2017 року №12

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 січня 2017 року №12

Автор: admin1 от 1-02-2017, 14:49
 (голосів: 0)

Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України в Дрогобицькому районі

 

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 02.03.2014 № 189/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України», розпорядження Президента України від 16.05.2005 № 1043/2005-рп «Про заходи щодо переходу Збройних Сил України до комплектування військовослужбовцями за контрактом», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 19.01.2017 № 41/0/5-17 «Про відбір громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України» та з метою забезпечення нарощування чисельності військовослужбовців за контрактом у військових частинах Збройних Сил України, підвищення ефективності проведення заходів з відбору і прийняття кандидатів на посади рядового, сержантського та старшинського складу:

1. Сільським, селищним головам, керівникам підприємств, організаціїй та установ району:

1.2. Спільно з Дрогобицько-Бориславським об᾿єднаним районним військовим комісаріатом (далі - ОРВК) організувати роботу щодо інформування населення Дрогобицького району з питань розвитку Збройних Сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.

1.2. Сприяти представникам ОРВК і військових частин у розміщенні реклами про військову службу за контрактом, організації заходів рекламно-пропагандистського характеру.

1.3. Забезпечити висвітлення у засобах масової інформації питань щодо військової служби за контрактом на правах соціальної реклами.

1.4. Сприяти виділенню місць для рекламування військової служби за контрактом у місцях скупчення людей, центрі зайнятості населення, маршрутних таксі (автобусах), навчальних закладах, підприємствах (установах) тощо.

1.5. Спільно з ОРВК розподілити між сільськими (селищними) радами планове завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом та проконтролювати їх виконання.

 

2. Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О.Слабий):

2.1. Забезпечити роботу постійно діючої позаштатної військово-лікарської комісії ОРВК з відбору кандидатів на військову службу за контрактом кваліфікованим медичним персоналом.

2.2. Визначити лікувальні заклади для забезпечення медичного обстеження та лікування кандидатів на військову службу за контрактом.

2.3. Забезпечити у лікувальних закладах району безкоштовний медичний огляд громадян, які відібрані кандидатами на військову службу за контрактом та безкоштовні: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, серологічний аналіз крові на: антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту «В» (HBsAg), антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV), реакція мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW), флюорографічне обстеження органів грудної клітки, електрокардіографічне дослідження та визначення групи крові та резус-належність; а також забезпечити визначені лікувальні заклади рентгенологічною плівкою та іншими необхідними реагентами для проведення спеціальних досліджень.

2.4. До 01.02.2017 призначити відповідальну посадову особу в Дрогобицькій районній лікарні № 5 (далі - ДРЛ) з допомоги в оформленні довідок на кандидатів на військову службу про відсутність їх на обліку у лікаря-психіатра, нарколога, фтизіатра, дермато-венеролога та подати дані з вказанням контактного телефону до ОРВК.

2.5. Забезпечити лабораторію ДРЛ експрес-тестами для визначення антигену до вірусу гепатиту «В» (HBsAg) та антитіла до вірусу гепатиту «С» (anti-HCV, антитіл до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ)  у необхідній кількості, для експрес досліджень кандидатів, які відібрані для проходження військової служби за контрактом в Дрогобицькому районі та про виконання повідомити ОРВК до 01.02.2017.

3. Дрогобицькому ВП Головного управління Національної поліції у Львівській області (М.Карапата) при отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про кандидатів щодо їх притягнення до кримінальної відповідальності, наявності судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення для проходження військової служби за контрактом.

4. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Стецко):

4.1. Спільно з ОРВК забезпечити роботу в навчальних закладах району з питань військово-патріотичного виховання та пропаганди військової служби за контрактом.

4.2. Спільно з ОРВК сприяти проведенню Днів відкритих дверей у військовій частині А1108 для ознайомлення учнівської та студентської молоді з військовою службою за контрактом.

4.3. Спільно з ОРВК забезпечити у навчальних закладах району інформування учнівської та студентської молоді про військову службу за контрактом.

4.4. При отриманні запитів надавати інформацію про спеціальну перевірку відомостей про освіту кандидатів для проходження військової служби за контрактом.

5. Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації (О.Луців) спільно з ОРВК забезпечити висвітлення у засобах масової інформації, на правах соціальної реклами, питань щодо військової служби за контрактом.

6. Дрогобицькому міськрайонному центру зайнятості (Б.Волошин):

6.1. Спільно з ОРВК організувати висвітлення в центрі зайнятості питань щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом та порядку проходження служби.

6.2. Скеровувати громадян чоловічої статі, які перебувають на обліку в центрі зайнятості і придатні до військової служби, до ОРВК для проведення особистих бесід, підбору вакантних посад та скерування для проходження відбору до військових частин, які дислокуються на території Львівської області.

6.3. Відповідно до доручення Глави Адміністрації Президента України від 15.03.2016 № 02-01/844 цілеспрямовано пропонувати громадянам, звільненим з військової служби, у першу чергу тим, які отримують належні виплати з безробіття, працевлаштування шляхом укладання контрактів із Збройними Силами України (у разі відмови від двох пропозицій відповідно до пункту 14 статті 31 Закону України «Про загальнообов’язкове державне страхування на випадок безробіття» припинити виплату допомоги по безробіттю).

7. Військовому комісару ОРВК Попову в.є. про стан відбору громадян України на військову службу за контрактом у Збройні Сили України і виконання посадовими особами службових обов’язків інформувати райдержадміністрацію.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Щербу Р.М.

 

 

 

Голова                                                                                                       В.А.Шутко

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua