Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 грудня 2016 року №380

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 грудня 2016 року №380

Автор: admin1 от 13-12-2016, 15:40
 (голосів: 0)

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території 

 

Розглянувши звернення Чорнобай Ірини Володимирівни про надання дозволу на розроблення детального плану території, необхідного для зміни цільового призначення земельної ділянки з категорії «землі сільськогосподарського призначення» в категорію «землі рекреаційного призначення», керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

 

        1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки площею 0,588 га (Волянська сільська рада, за межами населеного пункту), необхідного для зміни цільового призначення земельної ділянки з категорії «землі сільськогосподарського призначення» в категорію «землі рекреаційного призначення».

        2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який  має ліцензію  на розроблення детальних планів території.

         3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Чорнобай Ірину Володимирівну.

         4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

 

 

 

 

 

Голова                                                                                                                     В.А.Шутко                                     

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua