Офіційний сайт Дрогобицької РДА » 2015 рік стане Роком Михайла Вербицького

2015 рік стане Роком Михайла Вербицького

Автор: admin1 от 29-01-2015, 15:15
 (голосів: 0)

2015 рік стане Роком Михайла ВербицькогоНа Львівщині планують проголосити 2015 рік - Роком автора державного гімну України отця Михайла Вербицького. Відповідне рішення може бути прийнятим на найближчому засіданні сесії обласної ради.
Про це йшлося під час засідання організаційного комітету з відзначення 200-річчя від дня народження отця Михайла Вербицького та 150-річчя від часу першого виконання гімну України.
До гідного відзначення ювілею видатного українського композитора заплановано провести низку заходів у закладах області: тематичні мистецькі виставки, фотовиставки, конференції, «круглі столи», вечори пам’яті, концерти, лекції у закладах освіти, урочисті літургії у храмах.
На засіданні також обговорювали питання спорудження пам'ятника отцеві Михайлу Вербицькому у Львові восени цього року.
На 4 березня заплановано урочисте вшанування о. Вербицького на його могилі в с. Млини Ярославського повіту та відкриття меморіальної таблиці на дзвіниці храму в с. Явірник Руський (Республіка Польща).
Крім того, учасники засідання підтримали ідею створення музею у с. Завадів Яворівського району, де служив на парафії о. М. Вербицький.

2015 рік стане Роком Михайла Вербицького

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua